Užsakomieji straipsniai - rengimas ir publikavimas

Užsakomieji straipsniai yra geriausias ir efektyviausias būdas visuomenei pristatyti naujus produktus ar paslaugas, supažindinti ją su naujomis technologijų galimybėmis ir potencialiomis perspektyvomis.

Blog created: 2015/03/31-

Tai bene labiausiai pasiteisinanti priemonė, suderinanti skirtingų pusių poreikius: visuomenės švietimą mokslo ir inovacijų tema, o taip pat įmonių bei organizacijų veiklų populiarinimą. 

Ne vienerius metus stebime šios srities problematiką: visuomenėje ir visoje žiniasklaidoje užsakomieji straipsniai - labai jautri tema, dažnai "apaugusi“ neteisingais stereotipais, nors be tokių straipsnių interneto žinių lobynai gerokai sumenktų.

Žinoma, pakankamai daug pasitaiko tokių užsakomųjų straipsnių panaudojimo atvejų, kuomet jie pelnytai įgauna neigiamą atspalvį...

Užsakomuosius straipsnius naudojant tinkamai – rengiant juos kokybiškai, publikuojant laikantis žurnalistinės etikos taisyklių, galima pasiekti puikių rezultatų.

Apie ką ir kaip galima rašyti?

Mūsų bei mūsų partnerių teikiamos tekstų rašymo paslaugos apima labai plačią teminę įvairovę, todėl ir užsakomųjų straipsnių temos ir formatai yra labai įvairūs ir unikalūs. Galime parengti ar prisidėti rengiant tokius straipsnius:

Kaip visada, tekstų rašymas prasideda nuo pirminių pageidavimų suderinimo.

Reklaminio - agitacinio straipsnio publikavimą galima užsisakyti čia.