Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra bus saugoma net perdavus motinaiĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra bus saugoma net perdavus motinai


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Įvykdžius teismo sprendimą ir perdavus dukrą Laimutei Stankūnaitei, jos abi bus saugomos ir toliau, kol to reikės, ketvirtadienį spaudos konferencijoje užtikrino generalinio policijos komisaro pavaduotojas Renatas Požėla.

"Įvykdžius teismo sprendimą, šitiems asmenimis tikrai bus užtikrinama valstybės apsauga, užtikrinamas visavertis gyvenimas, visų socialinių priedermių vykdymas, pragyvenimas, kas liečia policiją, ji kaip dabar savo funkcijas vykdo, taip ir vykdys. (...) Kiek ilgai? (Vykdys L. Stankūnaitės ir jos dukros apsaugą - ELTA) Priklausys nuo tam tikrų aplinkybių. Kaip apsauga buvo paskirta generalinio prokuroro ir generalinio komisaro sprendimu, taip ji tik šių pareigūnų sprendimu gali būti atšaukta", - dėstė R. Požėla.

"Šiuo atveju apsauga taikoma tokia apimtimi, kiek reikalinga apsaugoti saugomus asmenis nuo grėsmės jų gyvybei, sveikatai ir kitoms vertybėms. Kol tokia grėsmė bus, tol tokios priemonės ir bus taikomos", - papildė R. Požėlą Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas.

Ž. Radišauskas pabrėžė, kad pareigūnai į visus visuomenei kylančius klausimus dėl situacijos Garliavoje atsakyti negali, kadangi vis dar vykdomi ikiteisminiai tyrimai, tarnybiniai patikrinimai.

"Tačiau noriu pažymėti, kad šiandien Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme pradėta nagrinėti vadinamoji pedofilijos byla. Teismas priėmė sprendimą nagrinėti šią bylą viešame teismo posėdyje. Reikia manyti ir tikėtis, kad visuomenei aktualūs klausimai, atsakymai į juos bus pateikti nagrinėjant bylą ar ją išnagrinėjus įstatymo numatyta tvarka", - sakė Ž. Radišauskas.

"Tokios situacijos, turbūt visi suprantame, per visą nepriklausomybės laikotarpį nebuvo", - atsakė R. Požėla, paklaustas, ar galėtų kovo 23 d. Garliavoje susiklosčiusią situaciją palyginti su kokiu nors kitu įvykiu.

"Tikimės, kad klausimo išsprendimas pavyks be kliūčių šalinimo, tai yra policijos įsikišimo. Sekame informaciją ir viešojoje erdvėje, ir savo šaltiniais, kas vyksta, taip, kad tam tikrų netikėtumų neturėtų būti", - kalbėjo generalinio policijos komisaro pavaduotojas apie tai, ar policija yra pasiruošusi galimiems drastiškiems minios veiksmams, įvykiams klostantis toliau.

Kiek laiko dar gali užsitęsti istorija, kol bus rastas galutinis sprendimas, niekas iš spaudos konferencijos dalyvių prognozuoti nenorėjo. R. Požėla užtikrino, kad tai, kas priklauso prokuratūros kompetencijai, jos vykdomi ikiteisminiai tyrimai bus užbaigiami per trumpiausius terminus. Pasak jo, nuo tyrimų baigties gali priklausyti ir bylos rezultatas.

Kauno miesto apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius teigė, kad Kauno miesto apylinkės prokuratūra iš viso atlieka keturis ikiteisminius tyrimus - dėl piktnaudžiavimo, dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo L.Stankūnaitei, dėl trukdymo antstolei ir dėl grasinimų policijos pareigūnams. Kauno miesto Centro policijos komisariatas atlieka dar vieną ikiteisminį tyrimą - dėl grasinimo antstolei. Šiuose tyrimuose įtarimai kol kas niekam nepareikšti.

Vykdant ikiteisminius tyrimus, pasak D. Valkavičiaus, pasitelkti šeši Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato smurtinių nusikaltimų skyriaus pareigūnai ir vienas specialistas, tiriantis nusikaltimus elektroninėje erdvėje.

"Patys ikiteisminiai tyrimai šiuo metu yra pirminėje tyrimo stadijoje. Atliekami pirminiai tyrimo veiksmai, apklausiami asmenys, kurie turi reikšmingos tyrimui informacijos, yra paskirti objektų tyrimai dėl sveikatos sutrikdymo masto nustatymo", - sakė D. Valkavičius.

Pasak R. Požėlos, antstolė Sonata Vaicekauskienė sprendimą grąžinti mergaitę motinai būtent kovo 23 d. priėmė tos pačios dienos rytą, po antstolio ir policijos pareigūnų pasitarimo. Antstolė kreipėsi į policijos pareigūnus, prašydama užtikrinti viešąją tvarką ir pašalinti galimas kliūtis, o tuomet su Kauno policijos prevencijos skyriaus vadovu Tauru Stauskiu išvyko į Garliavą.

R. Požėla pažymėjo, kad tai, kas vyko Kedžių namuose, buvo filmuota, tačiau filmuotą medžiagą žmonės interpretuoja skirtingai, todėl ir reikalingas tyrimas.

"Šioje vietoje labai svarbu tinkamai įvertinti policijos pareigūnų, buvusių name, veiksmus, jų teisėtumą. Viešojoje erdvėje dalis visuomenės mano, kad tai buvo veiksmai, nukreipti prieš mažametę, kiti mano, kad tai buvo veiksmai, nukreipti pašalinti kliūtis. Šioje vietoje reikalingas aiškumas, kuris tikrai bus atlikus tyrimą. Čia svarbūs yra du momentai - pareigūnų veiksmai viename epizode, kai močiutė Kedienė buvo apkabinusi mažametę mergaitę, ir kitas momentas, kai mergaitė buvo ant žemės ir prasidėjo tas, sakykime, mergaitės tąsymas. Mes vertinsime tiek apsaugos darbuotojų veiksmus, tiek Kauno prevencijos skyriaus vadovo veiksmus", - žadėjo R. Požėla.

Jis priminė, kad pareigūnai su kaukėmis, matomi filmuotoje medžiagoje, yra kriminalinės policijos biuro darbuotojai, kurie Kedžių name buvo dėl to, kad jie kaip asmens sargybiniai saugo mergaitę, kaip davusią svarbius parodymus, pedofilijos bylos liudininkę. Tokia pati apsauga, kaip specialiajai liudininkei, taikoma ir L. Stankūnaitei.

"Po bandymo įvykdyti teismo sprendimą institucijoms, konkrečiai antstoliui, kilo klausimų, kas yra prievarta prieš mergaitę, kaip tai traktuoti, todėl buvo kreiptasi į Kėdainių rajono teismą, siekiant išaiškinti tai. Manau, jau šiomis dienomis turėtume gauti tą išaiškinimą, ir tai bus didesnis aiškumas", - sakė R. Požėla.

Jis pabrėžė, kad prievartinis mergaitės paėmimas, šalinant kliūtis, yra paskutinis galimas sprendimas, ir išreiškė viltį, kad institucijos, koordinuodamos veiksmus, sugebės teismo sprendimą įvykdyti kitais būdais, taip pat teigė tikįsis, kad policijos vidaus tyrimas atsakys į klausimus, ką policija galbūt padarė netinkamai, vykdydama savo veiksmus.

Antstolių rūmų prezidiumo pirmininkas Aleksandras Selezniovas teigė, kad dėl netinkamų antstolio veiksmų galima skųstis teismui, kuris juos įvertins, o Antstolių rūmų asociacija negali vertinti S. Vaicekauskienės veiksmų Garliavoje. Jis pabrėžė, kad antstolis yra tik paskutinė instancija, vykdanti tai, ką nurodė teismas.

"Antstolis nėra pradžia. Jis yra pasekmė, kuri vykdo teismo sprendimą. Nurodytoje situacijoje sakyti, kad antstolis yra blogis, kuris kažką daro, būtų nevisiškai teisinga, ir asociacija laikosi tos nuomonės, kad jei ir pasikeis antstolis, situacija nepakryps į kitokią pusę. Tai tik bus kitas antstolis, kuris vykdys tą patį sprendimą", - aiškino A. Selezniovas.

Jis pripažino, kad kitas antstolis galbūt pasirinktų kitokius metodus, bet teigė, kad asociacija laikosi principo antstolių procesinių veiksmų nekomentuoti, kadangi byla susijusi su mažamečio vaiko interesais.

Paklaustas, ar kas nors šioje situacijoje domėjosi, ko nori mergaitė, A. Selezniovas teigė, kad į tokį klausimą atsakyti negali, kadangi jis yra susijęs su "konkrečiomis bylos aplinkybėmis", ir kad jis nesutinka su teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus nuomone, kad ši informacija turi būti atskleista.

Šaltinis: ELTA


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Esu pilietiškas    Gyvenimas    Įdomi, aktuali informacija    Kita informacija    Lietuva    Pastebėjimai, mintys    Pedofilija    Garliava    Laimutė    Stankūnaitė    Andrius    Ūsas    Drąsius    Kedys    Neringa    Venckienė
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →