Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Kaip pakelti Google reitingą. SEO optimizacija paieškos sistemomsĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Kaip pakelti Google reitingą. SEO optimizacija paieškos sistemoms


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Web įdomybės, faktai.

 

SEO analysis

Kaip veikia paieškos sistemos?

Pagrindinis ir esminis dalykas kurį reikia suprasti apie OPT tas, kad paieškos sistema nėra žmogus. Paieškos sistemos paremtos teksto ieškojimu. Kad ir kaip technologija pažengusi, paieškos sistemos dar labai toli nuo „intelektualaus proto“, kuris gali jausti spalvų ar dizaino grožį ar mėgautis garsu ar vaizdais. Vietoj to, paieškos sistemos vaikšto po tinklapius ir nuskaito tinklapio kodą su visais tekstais ir bando nuspėti apie ką ta interneto svetainė.
Pirmiausia, paieškos sistemos vaikšto ir lanko įvairius puslapius kad pamatytų koks jų turinys. Viską atlieka speciali programinė įranga, angliškai vadinama „crawler“, „spider“ ar tiesiog „GoogleBot“. Šie „spiders“ seka nuorodomis iš vieno puslapio į kitą ir indeksuoja (nuskaito ir įsimena tinklapio kodą bei tekstus) viską ką randa ir supranta. Turint omenyje kiek pasaulyje esama puslapių (virš 65 milijardų, kasdien daugėja po 250 000 interneto puslapių), techniškai neįmanoma kasdien aplankyti visų tinklapių kad pažiūrėti ar neatsirado koks naujas puslapis, o galbūt jis pakoreguotas. Kartais paieškos sistemos neaplanko interneto svetainės nė karto per mėnesį ar du, taigi per tą laiką Jūsų pastangos padaryti tinklapį geriau pritaikytą paieškos sistemoms nebus įvertintos. Bet dėl to nieko negalime padaryti, tik toliau tobulinti savo internetines svetaines.
Po to, kai paieškos sistema aplanko tinklapį, ji indeksuoja visą jo turinį ir viską talpina milžiniškoje duomenų bazėje. Iš esmės, indeksavimo procese nustatoma kokie žodžiai ar išsireiškimai geriausiai atspindi tinklapį ir priskiria puslapį prie konkretaus raktažodžio. Žmogui būtų neįmanoma apdoroti tiek daug informacijos, bet paieškos sistemos su tuo tvarkosi labai puikiai. Kartais paieškos sistemos puslapį priskiria prie netinkamo raktažodžio, bet jei mes padėtume ir optimizuotume tinklapį – paieškos sistemos lengviau priskirtų interneto svetainę prie reikiamo raktažodžio ir tinklapis būtų daug geriau reitinguojamas.

Kaip optimizuoti interneto svetainę paieškos sistemoms?
Žingsniai, kurių nereikia dažnai kartoti:

1) Raktažodžių paieška
Raktažodžių paieška - pati svarbiausia. Reikia atrasti 1-5 raktinius žodžius ar frazes, kurios tiktų visam tinklapiui, ir 1-3 paprastam puslapiui.

2) Konkurentai
Pažinkit savo konkurentus! Išanalizuokit jų tinklapius. Ką jie daro, kad būtų geriau reitinguojami, kokias frazes naudoja? Kas juos reklamuoja, kokiuose tinklapiuose esama nuorodų į jų interneto svetainę?

3) Pirmoji nuoroda į tinklapį
Nepatvirtinkite savo tinklapio paieškos sistemose ir nemokėkite niekam (asmeninė patirtis) kad tai darytų! Esama daugybė pigių paslaugų ar programinės įrangos, kurios siūlo labai pigiai patvirtinti tinklapį tūkstančiuose paieškos sistemų ir kai kuriais atvejais net prižada kad būsite reitinguojami pirmuoju numeriu. Šitai dažnai priverčia bankrutuoti daug interneto projektų. Paieškos sistemos turi rasti interneto svetainę natūraliai, ir jos ras jeigu jau indeksuoti tinklapiai turi nuorodą į Jūsų interneto svetainę. Kodėl? Nes paieškos sistemos tam ir sukurtos – sekti nuorodomis iš puslapio į puslapį, kad atrastų tinklapio turinį. Esama daugybė metodų kaip gauti pirmąją nuorodą į savo tinklapį. Pavyzdžiui, parašyti nemokamą reklaminį skelbimą, jei lankotės forumuose – prie savo slapyvardžio pridėti nuorodą į interneto svetainę. Reikia kaip įmanoma daugiau nuorodų į savo svetainę skelbti nuorodų kataloguose, svetainių reitingavime - TOP'uose. Taip pat galite pirkti (ar susitarti) su partneriais dėl nuorodų apsikeitimo. Tik jokiu būdu niekad nemokėkite pinigų už tai, kad kažkas Jūsų svetainės nuorodas internete "mėtytu" ir tokiu būdu dirbtinai bandytu didinti Jūsų svetainės reitingus. Mes tokį variantą išbandėme - jis atsirūgo su kaupu: Google reitingas (PR) krito nuo turėto PR2 į PR0. Toks scenarijus, kai svetainė krenta į nulinį PR nėra pats blogiausias. Po kurio laiko (tai gali trukti iki metų) svetainė vėl grįžta iki turėtų reitigų, bet pagalvojus apie tai jog ji jau buvo pasiekus tokį reitingą, o dabar jau būtų dar pakilusi... darosi pikta. Na bet visdėlto blogiau kai svetainė "išmetama" iš paieškos visiškai - tikrinant svetainės reitingą gaunamas atsakymas N/A (Not Available), tai reiškia svetainės žlugimą. Na, pasakysiu ne taip agresyviai - svetainė panyra į ilgą "ledynmečio" periodą, po kurio ji vėl bus įrašyta į paiešką, tik jau nuo nulinio reitingo - PR0.

4) Sitemaps (tinklapio žemėlapis)
Didžiosios paieškos sistemos leidžia tinklapių valdytojams pateikti „sitemaps“. Sitemaps – failas, kuriame surašyti visi internetinės svetainės puslapiai, kaip dažnai kuris puslapis redaguojamas, kada paskutinį kartą modifikuotas ir pan. Nusiuntus „sitemaps“ paieškos sistemoms, jos pateikia informacija apie tinklapio klaidas(jei tokių esama). Taip pat paieškos sistemos teikia neįkainojama statistiką apie lankomumą, pagal kokius raktinius žodžius tinklapis reitinguojamas ir t.t.

Žingsniai, kuriuos reikia kartoti reguliariai ir gan dažnai:

5) Tinklapio analizė
Neįmanoma nusakyti interneto marketingo sėkmės ar nesėkmės jei nesekame jo efektyvumo. Būtina turėti lankytojų skaitliuką, kur galėtume matyti lankytojų srautus, stebėti statistiką ir priimti atitinkamus sprendimus. Gal investicijos į vieną interneto reklamą atsiperka labiau negu kitos ir tokiu atveju reiktu perskirstyti lėšas efektyviau.

6) Turinio formavimas
Interneto svetainė niekada nebūna baigta. Ją visada reikia tobulinti. Ji privalo visą laiką keistis bei augti. Tai natūralus prisitaikymo prie vis besikeičiančios rinkos procesas. Būtina talpinti aukštos kokybės turinį kuris susijęs su įmonės ar tinklapio veikla, bet nesiekiantis kažką tiesiogiai parduoti ar įpiršti. Pavyzdžiui Info.Norim.lt teikia šią ir kitą informaciją dėl nuolat augančio lankytojų srauto ir turimų tokių kategorijų kaip nuorodų katalogai. Daug kitų tinklapių nenorės dėti nuorodos į Jūsų interneto svetainę nes ten nėra jokio naudingo ir kokybiško turinio. Šitai veda prie sekančio žingsnio į tinklapio optimizavimą paieškos sistemoms.

7) Nuorodos
Internetas nebūtu vadinamas tinklu be nuorodų. Būtų tik nepriklausomi, vienas su kitu nesujungti puslapiai. Ateinančios nuorodos (iš kitų tinklapių) labai svarbios natūraliam lankytojų srautui – lankytojai pamato nuorodą į dominantį tinklapį ir jį paspaudžia, kad patektu į tą svetainę. Bet ateinančios nuorodos taip pat labai svarbios OPS, nes paieškos sistemos naudoja šias nuorodas (jų kiekį ir kokybę) tinklapiams reitinguoti. Kuo daugiau esama tinklapių, kurie turi nuorodą į Jūsų interneto svetainę, kuo tos nuorodos kokybiškesnės, susijusios su tinklapio tematika, tuo paieškos sistemos geriau reitinguoja internetinę svetainę. Nuorodos nuolat keičiasi, jos sukuriamos ir panaikinamos, tai natūralus procesas, todėl Jūs turėtumėte būti gan aktyvūs, kad gautumėte kuo daugiau kokybiškų nuorodų.

Web svetainių Google reitingą - PageRank (PR) galite patikrinti šioje svetainėje. Ten taip pat galite gauti nemokamą PR (PageRank) mygtuką

Jums patiko šis straipsnis? Pasidalink juo su draugais

Daugiau informacijos čia

Tavo informacijos ir pramogų šaltinis Info.Norim.lt™


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Idėjos verslui    Idėjų saugykla    Įvairios kategorijos    Kitos, geros idėjos    Pastebėjimai, mintys    Kaip pakelti Google reitingą    SEO    optimizacija    paieškos    sistemos    svetainės    PR    Page Rank
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti


Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.


Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →