Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Kaune rasta galimai nužudyta TV3 žurnalistė Viltė StankutėĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Kaune rasta galimai nužudyta TV3 žurnalistė Viltė Stankutė


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Viltė Stankutė
Viltė Stankutė

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

TV3 žiūrovus sekmadienį pasiekė tragiška žinia. Laidos „TV pagalba“ žurnalistė Viltė Stankutė Butkienė sekmadienį rasta negyva. Kauno policija patvirtino, kad moters palaikai rasti Kauno rajone apie 15 valandą.

Teigiama, jog buvo rasti vyro ir moters kūnai su durtinėmis žaizdomis. Įtariama, kad kūnai ten gulėjo jau kurį laiką. Pasak ekspertų, nėra abejonių, kad pora mirė ne šiandien. 

Tyrime dalyvaujantys policijos pareigūnai patvirtino, jog šiuo metu vyksta intensyvios įtariamojo paieškos. Tai patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato laikinasis vadovas Darius Žukauskas. Tačiau kriminalistai nedetalizavo, ar jau nustatyta įtariamojo asmenybė. Tačiau teigė, kad jo paieškoms sutelktos gausios pareigūnų pajėgos.

Pasak patyrusio kriminalisto D.Žukausko, dirba ne vien Kauno apskrities policininkai, bet ir kitų regioninių padalinių pareigūnai, į pagalbą pasitelkti elitiniu vadinamo Kriminalinės policijos biuro darbuotojai. Nemažai vertingos informacijos dvigubą žmogžudystę tiriantiems policijos pareigūnams suteikė mobiliojo ryšio bei interneto paslaugas teikiančios bendrovės.

Įtariama, kad nusikaltimą galėjo įvykdyti vyras, vardu Nerijus, kuris apie gerą pusmetį gyveno kartu su žurnaliste. 

Spėjama, kad Viltės Stankutės-Butkienės sugyventinis įtarė, kad tarp jo mylimosios ir kartais pasisvečiuoti atvažiuojančio draugo galėjo būti artimi santykiai.

Pirminiais duomenimis, žurnalistei buvo perpjauta gerklė, o jos draugas - subadytas peiliu. Sprukdamas iš namų žudikas net nebandė slėpti peilio - jį paliko.

Įtariama, kad nužudytųjų kūnai namuose išgulėjo net apie pusantros paros - greičiausiai baisus nusikaltimas įvykdytas vėlų penktadienio vakarą. Neatmetama versija, kad žmogžudystės vakarą žudikas laukė, kol aukos uždegs šviesą – tada jis įėjo į namus.

Pareigūnai visą sekmadienio popietę ieškojo V. Stankutės-Butkienės sugyventinio, tačiau kol kas dar nesurado. Neatmetama galimybė, kad jis galėjo pasprukti iš Lietuvos.

Sekmadienio vakarą policija oficialiai patvirtino, kad šiuo baisiu nusikaltimu įtariamas 36 metų Kaišiadorių rajono gyventojas Nerijus Kalaušis. Jis iš įvykio vietos pasišalino žalios spalvos automobiliu „VW Passat“ (2001 m., V/N HGU 457).

Jeigu turite kokios nors informacijos apie galimo įtariamojo buvimo vietą, policija prašome informuoti pareigūnus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kolegos sukrėsti

„Dar prieš tris dienas bičiuliai vieni kitus sveikino su Kalėdomis, o šiandien mane pasiekusi žinia tiesiog šokiravo. Prieš kelias dienas gavau Viltės žinutę su šventiniu sveikinimu, jį pasirašė ji ir jos septynerių metų dukrelė“, - sunkiai rinko žodžius žurnalistas Egidijus Knispelis.

Jo teigimu, šventinis sveikinimas buvo labai paprastas, bet be galo nuoširdus ir to, kaip įvykiai pasisuko vėliau, nebuvo galima susapnuoti net baisiausiame sapne.

E. Knispelio teigimu, visa laidos kūrėjų komanda yra sukrėsta naujienos apie kolegės mirtį.   

Žurnalistė Viltė Stankutė-Butkienė prieš keletą metų dirbo „Lietuvos ryto“ redakcijoje Kaune, o šiuo metu dirbo bendrovės „Just.TV“ laidoje „TV Pagalba“, anksčiau ji taip pat buvo laidos „24 valandos“ žurnalistė. Ji augino nepilnametę dukrą, jos motina yra buvusi garsi sportininkė. Mažametė nužudytosios dukra tragedijos metu buvo pas tėvą. Žurnalistė buvo išsiskyrusi, jos buvęs sutuoktinis gyvena Vilniuje ir taip pat dirba žurnalistu.

Info.Norim.lt kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą velionės artimiesiems.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Dienos tema    Gyvenimas    Kriminalai, nelaimės    Publicistika    Žmonės    Rasta    galimaim nužudyta    TV3    žurnalistė    Viltė    Stankutė
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →