Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Maudymosi kostiumėliai – įdomūs faktai apie juosĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Maudymosi kostiumėliai – įdomūs faktai apie juos


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Maudymosi kostiumėliai, kokius įdomesnius faktus apie juos žinote? Žemiau pateiksime vieną kitą mintį, kurios galbūt dar nežinojote.
  • Ar žinojote, kad pats brangiausias maudymosi kostiumelis pasaulyje yra pagamintas iš begalės deimantų? Maudymukas sudarytas iš 150 karatų deimantukų, kurie yra įvairaus dydžio. O šio gaminio vertė yra 30 milijonų JAV dolerių. Šedevras pagamintas dviejų asmenų – Steinmetz Diamonds ir Susan Rozen. Įspūdinga, tiesa?

  • Maudymosi kostiumeliai pasiekė visai kitą lygį, kai buvo sukurtas besiūlis ir iš poliuretano medžiagos. Tai įvyko 2008 metais, kai buvo palaikant glaudžius ryšius su NASA, Speedo firma sukurė šį besiūlį maudymuką. Jis buvo labai aptakus ir leido vandenyje kur kas greičiau judėti. Bet po dviejų metų maudymukas buvo uždraustas Tarptautinės plaukimo federacijos ir varžybose plaukikai jais nebegalėjo naudotis. Iki šių dienų nėra tikslaus pagrindimo, kodėl negalima su jais varžytis.

  • Floridoje iki 2005 – ųjų stringai (kelnaitės su juostele) buvo uždrausti. Jeigu aptikdavo, kad kas nors jas dėvėdavo, būdavo skirta 500 JAV dolerių bauda ar 60 dienų kalėjimo. Neįtikėtina, tiesa? O kaip degintis? Juk maudymosi kostiumeliai su stringų kelnaičių tipu puikiai tinka mėgautis saulės voniomis. O Florida pasižymi itin šiltu klimatu.

  • Ar žinojote, kad turime būti dėkingi brazilams, nes jų dėka stringai tapo tokie populiarūs. 1970 – aisias metais šis apatinis trikotazas išpopuliarėjo. Maudymukas irgi buvo pradėtas gaminti su tokio tipo kelnaitėmis.

  • Maudymosi kostiumeliai 2001 metais buvo įamžinti didžiausioje fotosejijoje, kurioje nusipaveikslavo 1010 moteriškių. Dėvimi maudymukai buvo įvairiausių spalvų bei formų. Šis įvykis vyko Australijoje, Sidnėjaus mieste.

  • 1921 – aisiais metais gamintojas pavadinimu Jantzen įvykdė revoliuciją. Jie pakeitė visuotinai priimtiną savoką „Balthing Suit“, kurio reikšmė yra plaukiojimo kostiumas į „Swimming suit“, kurio reikšmė yra maudymosi kostiumas. Tai labai svarbu, nes maudymukas buvo pabrėžtas kaip esantis ne tik plaukiojimo apranga. Su juo galima kur kas daugiau nuveikti. Juk maudymosi kostiumelis skirtas ir pasideginti, ir pasivaikščioti paplūdimiu, ir pažaisti pliažo tinklinį. Jis turi daug funkcijų.

  • Ir pabaigai, ar žinojote, kad maudymukai 20 amžiuje svėrė netgi dvidešimt du svarus? Moterys su jais negalėjo maudytis, nes būtų paskendusios. Geriausiu atveju šokinėdavo per bangas.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Demotyvacijos    Dienos vaizdelis    Gyvenimas    Humoro kampelis    Įdomi, aktuali informacija    Laiškai    Pasaulis    Pastebėjimai, mintys    Žmonės    Maudymosi    kostiumėlis    pliažas
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti


Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.


Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →