Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Nematomos būtybės kurios supa mus kiekvieną akimirkąĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Nematomos būtybės kurios supa mus kiekvieną akimirką


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Shadow People
Shadow People

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Visata, pasaulis, žemė, žemynai, šalys, regionai ir juose esanti gyvūnija bei augalija labai įvairi, pilna spalvų, kvapų, skonių…
Nors žmogaus pojūčiai pasako nemažai, bet toli gražu ne viską. Taip jau yra sukurta, kad vienos būtybės mato geriau, kitos girdi geriau, o kai kurių gebėjimai dar kiti geriau išvystyti.
 
Mokslas yra nustatęs, kad katės girdėjimo dažnis yra nuo 10 Hz iki 80000 Hz, o žmogaus palyginus tik nuo 16Hz iki 20000Hz, šuns uoslė 11500 kartų geriau išvystyta nei žmogaus, bet mato nespalvotai ir aiškiai mato tik 28 m. atstumu.
 
Pas visas būtybes vystosi būtent tai, ko joms reikia, tą puikiai parodo gamtoje vykstantis prisitaikymas. Žmonės irgi vieni jautresni garsam, kiti jautresni skoniui, jei žmogus dirba fabrike, kur didelis garsas, jo klausa prisitaiko ir jis girdi prasčiau, nes ji jam trukdo, jei žmogus nesportuoja, mažai juda ir dirba tarkim tik darbą su kompiuteriu, jo kūnas gauna signalą, kad jis jam nereikalingas ir ima glebti, tai stipriai keičia asmens gyvenimą. Daugelis yra girdėję apie žmones, kurie mato, girdi, jaučia daugiau nei daugeliui atrodytų įprasta, jie mato ateitį, praeitus gyvenimus, pasekmių priežastis ir randa išeitį iš sunkiausių situacijų, atrodytų nesuprantamais būdais. Kiekvienas yra aiškeriagys, tik ne kiekvienas tą žino, suvokia ir priima.
 
Tie sugebėjimai atrofuojasi ir nyksta, kaip ir kitos kūno dalys, jei yra nenaudojami, o dauguma jų atsisakė jau ne vieną gyvenimą. Jei žmogus iškart yra nusistatęs, kad už to fizinio pasaulio daugiau nieko nėra ir yra būtent taip kaip jis dabar galvoja ir kitaip negali būt, jis užsideda bloką savęs ir visatos pažinimui, tuo pačiu ir gilesniam matymui, įstato save į rėmus, kurie trukdo augti ir tobulėti.
 
Baimė pamatyti kas stovi už to fizinio pasaulio (dvasias, vaiduoklius, demonus ar kokias kitas subtilaus lygio būtybes) irgi yra blokas. Blokų, stereotipų, programų dėka matymas nesivysto, bet jei mes nematom, tai dar nereiškia, kad mūsų neveikia.
 
Būtybės būna šviesesnes arba tamsesnės, kitaip dar aukštesnių ir žemesnių vibracijų. Kuo šviesesnė būtybė, tuo ji labiau linkus į pozityvą, kuo tamsesnė tuo labiau į negatyvą. Dažnai žmonės smerkia tas tamsesnes būtybes, tokias kaip Velnias, Šėtonė, Demonas, Anunnaki ir t.t. Už tai, kad jos apsėda ar kitaip negatyviai veikia.
 
Niekas pasaulyje nevyksta be reikalo, viskas turi priežastį ir prasmę. Kiekvienas žmogus į žemę atėjo mokytis ir kiekvienas pats nusprendžia, kaip mokytis – per pozityvą ar negatyvą. Jei žmogus mokosi per pozityvą, jam ir visata padeda eiti į priekį, jei per negatyvą nusprendžia mokytis, tuomet žmogaus vibracijos krenta ir jis aplink kuria žemų vibracijų lauką, o tai tinkama terpė tamsioms būtybėms, jos gali netrukdomos veikti žmones.
 
Aukštose vibracijose jos neturi ką veikti, nes jų viena iš funkcijų – duoti žmogui ženklą, kad laikas susimąstyti apie savo veiksmus, nes jie veda į tamsą. Aukštų vibracijų, matantis žmogus yra nepažeidžiamas. Bet negalima sakyti, kad šviesesnės geresnės už tamsesnes būtybes, kiekviena iš jų turi savo funkciją ir jos visos yra todėl, kad visatai yra reikalingos. Visata auga ir šviesėja, mes esam jos dalis, todėl jei nebeaugam – ji mums tą parodo.
 
Aukštesnių vibracijų būtybės mums kaip pavyzdys, iš kurių daug galim pasimokyti, tamsios vėlgi parodo, kad tamsoj nėra gerai. Jei žmonės pozityvėja, tuomet šviesėja ir tos žemesnių vibracijų būtybes, nes būdamos tokios tamsios tampa nereikalingos. Jų vibracijų kitimas priklauso nuo mūsų vibracijų kitimo, tik su meile ir šviesa mes galim kurti dar didesnę meilę ir šviesą. Pvz. Naminukai – tai gyventojai, kurie gyvena mūsų namuose. Naminukai gana aukštų vibracijų būtybės, kurių viena iš funkcijų – padėti mums. Žmonės nėra tobuli ir neretai savo namuose patiria negatyvių situacijų, barnių, kažkokių nesutarimų, kontroliavimo ir t.t. Iš tų negatyvių situacijų išsiskiria negatyvi energija, kuri pasibaigus barniui dažnai tvyro mūsų namuose ir veikia net pasibaigus situacijai, Naminukai geba ją išvalyti.
 
Mūsų mintys kuria žodžius, veiksmus, o žodžiai ir veiksmai kuria gyvenimą, bet nebūtinai mes fizikoj turim tą minti įgyvendinti, kad ji materializuotųsi, mūsų mintys kartais materializuojasi ir be mūsų veiksmų ir žodžių, ypač tai dažnai nutinka, kai žmonės paauga, stengiasi eit į šviesą ir jų gebėjimai išauga, todėl reik būti atsakingiems už savo mintis.
 
Naminukai padeda mums susitvarkyti su tuo, ką savo mintimis nesąmoningai prikuriam subtiliam lygyje, ir kas mums yra nereikalinga, jei tai būna nesutvarkyta gali stipriai ir negatyviai veikti mus ir mūsų aplinką. Ne visada Naminukai gyvena mūsų namuose, o jei gyvena – ne visada atlieka savo funkcijas taip kaip turi atlikti. Kartais mes jų būnam atsisakę, kartais jie negali atlikti savo darbų dėl kitokių priežasčių, tik su matymu galima jas tiksliai išaiškinti, o išaiškinus – pašalinti, taip Naminukai padės šilumai neišeiti iš mūsų namų ir juose palaikyti harmoniją.
 
Daugelis yra girdėję apie neišėjusias sielas, kurios kažkur klaidžioja, vaidenasi ar kitaip kažkam trukdo gyventi. Neišeina tos sielos, kurios kažko nesuvokia. Pasiklydę dūšelės stringa savo kelyje, kaip kartais atsitinka ir gyviesiems, kurių kelyje pasitaiko ligos, nelaimės, nesėkmes… Tai atsitinka, nes kažko nesuvokiam, taip jų kelyje atsiranda nesklandumų, dėl kurių jos negali išeiti. Matantis žmogus gali pamatyti priežastis, kodėl jam sunku eit į priekį ir kaip pašalinti kliūtis, o ilgiau su tuo dirbantis, geba padėti ir kitiems, tarp jų ir neišėjusioms sieloms.
 
Žemėje daug įvairiausių būtybių. Visos jos yra reikalingos, nes nieko nereikalingo nėra šiam pasauly, jei mus tai veikia negatyviai, reiškia priežastis glūdi mumyse. Aš myliu visus: ir Dievus, ir Demonus, nes mylėdamas juos aš myliu save. Visi mes turim pozityvo ir negatyvo, bet einant į šviesą, į pozityvą gyvenimas daug mielesnis, nes mes augam su visata ir tai jausti yra nuostabu. Visi mes esam susiję ir tik su meile ir šviesa galim apšviesti tamsesnius, taip kaip mus apšviečia šviesesni.

@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Galvosūkiai, myslės    Įdomi, aktuali informacija    Įvairios kategorijos    Laiškai    Paranormalūs reiškiniai, anomalijos, parapsichologija, astrologija ir...    Pastebėjimai, mintys    nematomos    butybės    vaiduokliai    bildukai
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →