Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Ukraina turi naują šalies vadovą – laikinai juo tapo Turčynovas Skaitykite daugiau: Ukraina turi naują šalies vadovą – laikinai juo tapo TurčynovasĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Ukraina turi naują šalies vadovą – laikinai juo tapo Turčynovas Skaitykite daugiau: Ukraina turi naują šalies vadovą – laikinai juo tapo Turčynovas


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

V. Janukovyč 2009 metais
V. Janukovyč 2009 metais

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Ukrainos Aukščiausioji Rada sekmadienį naujajam parlamento pirmininkui Oleksandrui Turčynovui pavedė laikinai eiti šalies prezidento pareigas. Už tokį žingsnį balsavo 285 iš 339 parlamento posėdyje užsiregistravusių deputatų.

Kaip nurodoma, O.Turčynovas šalies vadovo pareigas eis tol, kol bus išrinktas naujas prezidentas.

Į prezidentus taikysis ir Tymošenko

Iš kalėjimo Charkove paleista buvusi Ukrainos premjerė Julija Tymošenko šeštadienį Kijevo Nepriklausomybės aikštėje daugiau nei 100 tūkst. surinkusių ukrainiečių patvirtino, jog dalyvaus pirmalaikiuose prezidento rinkimuose gegužės 25 dieną, skelbia „KyivPost“.

Šeštadienio pavakarę Ukrainos Aukščiausioji Rada, be kita ko, atstatydino prezidentą Viktorą Janukovyčių. Už tai balsavo 328 iš 450 parlamento narių. Deputatai taip pat paskelbė neeilinių rinkimų datą - gegužės 25-ąją.

Išvykusi iš ligoninės Charkove, kur 53-ejų J. Tymošenko praleido didžiąją bausmės dalį dėl nugaros problemų ir kitų negalavimų, šeštadienį Nepriklausomybės aikštėje ji padėkojo susirinkusiai miniai už laisvę ir paragino žmones likti aikštėje, įvykdyti teisingumą V. Janykovyčiui ir „jo parankiniams“ bei pagerbti Euromaidano aukų, kurie paaukojo savo gyvybę dėl Ukrainos laisvės, atminimą.

„Tai yra laisva šalis, kurią jūs suteikėte mums kaip dovaną“, - sėdėdama invalidų vežimėlyje J. Tymošenko maždaug 20 minučių kalboje didžiausią dėmesį skyrė 88 žuvusiems protestuotojams, paragino, kad jų pasiaukojimas nenueitų veltui, ir užsiminė apie savo vaidmenį šalies politikoje.

„Būsiu jūsų garantas, kad niekas jūsų neišduos. Žinote, kad politika kartais yra teatras. Garantuosiu jums, kad visada žinosite, kas vyksta užkulisiuose“, - sakė ekspremjerė. 

Didžioji paslaptis: kur dingo Janukovyčius?

Viena didžiausių paslapčių šeštadienio vakarą lieka Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus buvimo vieta. Naujienų agentūra “Interfaks” skelbia, kad V. Janukovyčius mėgino išskristi į Rusiją, tačiau buvo sustabdytas pasieniečių, o vėliau pasuko nežinoma kryptimi. Spėjama, kad nuverstas prezidentas prieglobsčio gali ieškoti gimtojoje Donecko srityje Rytų Ukrainoje. Anksčiau patvirtinta, kad į Rusiją pabėgo separatistines idėjas skleidę Charkovo gubernatorius Michailas Dobkinas ir Charkovo meras Genadijus Kernesas.Janukovyčius pabandė įsėsti į lėktuvą, kuris turėjo skristi į RF (Rusijos Federaciją), bet jį sustabdė pasieniečiai. Dabar slepiasi kažkur Donecko regione“, - sakė naujasis Aukščiausiosios Rados pirmininkas Oleksandras Turčynovas, Kijeve Vidaus reikalų ministerijos darbuotojams pristatydamas šeštadienį Aukščiausiosios Rados vidaus reikalų ministro pareigas eiti paskirtą Arseną Avakovą.

A.Turčinovas pridūrė, kad buvęs generalinis prokuroras Viktoras Pšonka ir buvęs Pajamų ir rinkliavų ministerijos vadovas Oleksandras Klymenka Donecko srityje bandė kirsti sieną su Rusija, bet jiems tai nepavyko.

„Juos pabandė sulaikyti, bet su apsaugos šaudymu jie apsigynė “, - pareiškė A.Turčinovas.

Pranešama, kad buvęs Ukrainos vidaus reikalų ministras Vitalijus Zacharčenka taip pat bandė išvykti iš šalies, tačiau pasieniečiai jo neišleido.

 

 

 

Didžiąją dienos dalį sklandė gandai, kad V. Janukovyčius ketina atsistatydinti. Tačiau jis paneigė tokias kalbas, pareiškęs, kad naujausi įvykiai jo šalyje yra perversmas, o taip pat apkaltino opoziciją, jog ji stengiasi įbauginti valstybės vadovo sąjungininkus ir sumušė atsistatydinusį parlamento pirmininką.

„Įvykiai, kuriuos matė mūsų šalis ir visas pasaulis – tai valstybės perversmo pavyzdys“, – jis sakė interviu televizijai UBR.

V.Janukovyčius taip pat sakė, jog daugelis jo valdančiosios Regionų partijos deputatų traukiasi, nes opozicija stengiasi juos įbauginti.

„Yra žmonių, kurie neatlaikė – (jie) bijo dėl savo šeimų, tačiau esama ir išdavikų“, – aiškino prezidentas.

Tačiau jis atsisakė pateikti konkrečių vardų.

Kaip pranešama, iš Regionų partijos parlamentinės frakcijos pasitraukė 53 deputatai.

V.Janukovyčius teigė, kad anksčiau šeštadienį atsistatydinęs Aukščiausiosios Rados pirmininkas Volodymyras Rybakas buvo sumuštas.

„Jį sumušė. Jis atvažiavo pas mane. Pakeliui buvo šaudoma. Jis prašė, kad jį pasiimčiau. Aš jį paėmiau ir pasiunčiau į gydytis į Donecką“, – prezidentas sakė UBR.

V.Janukovyčius šeštadienį neigė ketinąs atsistatydinti po neramumų, nusinešusių beveik 100 gyvybių.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Dienos tema    Įdomi, aktuali informacija    Pasaulis    Politika    Publicistika    Žmonės    Ukraina    prezidentas    Maidanas
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →