Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Krizė nekilnojamo turto rinkoje: ką rinktis butą ar namą?Įvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Krizė nekilnojamo turto rinkoje: ką rinktis butą ar namą?


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Kas šiuo metu ekonomiškai naudingiau renkantis nekilnojamą turtą, šiuo atveju gyvenamąjį būstą. Pirkti pastatytą ar statytis pačiam? Kiek kainuoja pasistatyti namą?

Taigi, pastudijuojam individualaus namo statybos perspektyvas:

Namo statybos kainos sudėtis

Vertindami namo statybos kainą, būtinai pasidomėkite kokios medžiagos ir kokia darbų sudėtis yra įtrauktos į sąmata. Naudojant pigesnes medžiagas, galima sutaupyti, tačiau ir kokybė bus prastesnė.

Sudarydami sąmatą, mes paaiškiname statytojui kokie yra alternatyvių medžiagų bei sprendimų pranašumai ar trūkumai, leidžiame jam pačiam pasirinkti vieną iš galimų variantų, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį.

Svarbu pažymėti, kad įvairių statybos kompanijų deklaruojama vieno kvadratinio metro namo statybos kaina gali smarkiai skirtis dėl skirtingos darbų apimties. Pavyzdžiui, į namo statybos sąmatą gali būti neįtraukta vidaus apdaila, sienų tinkavimas, grindų pagrindo įrengimas, šildymas ar elektros instaliacija. Įėję į tokį namą pamatysite tik sumūrytas sienas. Nors išorės fasado apdaila atlikta pilnai ir namą galima priduoti kaip nebaigtą statybą. Lieka dar begalę darbų ir sąnaudų kol galėsite įsikelti.

Be abejo, 1500 Lt/m2 – tai tik orientacinė kaina. Taip, už tokią kainą galime pastatyti kokybišką namą ir tikrai ne iš prasčiausių medžiagų, tačiau galutinę sąmatą apsprendžia konkretūs kliento pasirinkimai.

Pavyzdys:
Individualus 110 m2 namas = 190 tūkst. litų

PAMATAI

Gręžtiniai poliai su gelžbetoniniu  rostverku. Rostverkas apšiltinimas iš apačios ir vidaus 5 cm polistireno EPS 100 . Išorė hidroizoliuojama teptine hidroizoliacija

KONSTRUKCIJA

Sienos iš keramikinių mūro blokelių 20 cm.  Pertvaros keraminių/silikatinių plytų arba gipso kartono. Perdanga surenkama iš gelžbetoninių plokščių.

FASADAS

Apšiltinimas 20 cm storio polistirenu EPS 70,  apdailintas akriliniu spalvotu dekoratyviniu tinku, kombinuojant su klinkerinių/akmens masės plytelių apdaila.

STOGAS

30 cm akmens vatos Paroc. Medinė stogo konstrukcija apdirbta priešgaisriniais ar antiseptiniais priedais. Bituminių arba plieno čerpių stogo danga su latakais ir lietvamzdžiais.

LANGAI

5 kamerų plastikiniai langai. Stiklo paketas trijų stiklų. Varstomos dalys su mikroventiliacija.

GRINDYS

Betoninės, su garo izoliacija. 1 aukšte apšiltintos 15cm storio polistirenu EPS100, 2 aukšte izoliuotos garsą sugeriančiu stiklūno dembliu SK3 ant smėlio pasluoksnio. Šildomų grindų zonoje sumontuota stabilizuota aliuminizuota (reflektorinė) plėvelė.

ELEKTRA

Elektros instaliacijos kabeliai su dviguba pvc izoliacija, elektros skydas su automatiniais išjungėjais. Elektros energijos galingumas namui 10 kW.

ŠILDYMAS

Dujinis. Katilas – Junkers, Wiessmann su viduje įmontuotu 50l karšto vandens pašildytuvu. 1 aukšte grindinis šildymas, 2 aukšte radiatorinė šildymo sistema.

VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS

Įrengtas vandens apskaitos mazgas su magnetiniu nukalkintoju ir mechaniniu filtru. Apskaita dviejų skaitiklių. Išvedžioti šalto ir karšto vandens izoliuoti daugiasluoksniai Wavin vamzdynai iki pajungimo taškų. Nuotekos įrengtos iš Wavin PVC vamzdyno. Techninėse patalpose sumontuotas trapas. Įrengtas laistymo čiaupas. 

VĖDINIMAS

Natūralus per cinkuotos skardos ortakius. Iš sanmazgų priverstinis ištraukimas su laikmačiu. Oro išmetimas virš stogo.

 

Kainos preliminarios, be sklypo kainos...


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Ekonomika    Įdomi, aktuali informacija    Įvairios kategorijos    Verslas    namo    statyba    kaina
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →