Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Teisė ir teisingumas Lietuvoje arba bedarbystės išmokos keičiamos pedofilijos bylomisĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Teisė ir teisingumas Lietuvoje arba bedarbystės išmokos keičiamos pedofilijos bylomis


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Lietuva teisinė valstybė? Ar tai tik "sausi žodžiai" LR Konstitucijoje?

Ar šalyje veikiantys įstatymai galioja visiems

Teisinėje valstybėje galiojantys įstatymai galioja visiems vienodai - nesvarbu ar esi aukštas pareigas užimantis politikas, Seimo, Vyriausybės narys, stambaus verslo atstovas ar esi tik samdomas darbuotojas smulkioje firmelėje ar gaunantis socialines išmokas, laikiną leidimą gyventi Lietuvoje turintis užsienio pilietis, LR įstatymai galioja visiems. Tai skelbia ir Lietuvos Respublikos Konstitucija, 1992 m. spalio 25 d. referendumu priimtas pagrindinis Lietuvos įstatymas. 

Prieš Įstatymą lygūs visi - o gal kai kurie lygesni?

LR Konstitucijos 29 straipsnis skelbia: "Įstatymui, teismui ir kitoms valstybės institucijoms ar pareigūnams visi asmenys lygūs. Žmogaus teisių negalima varžyti ir teikti jam privilegijų dėl jo lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu" bet ar šis, pagrindinis Lietuvos įstatymas tikrai galioja Lietuvoje? Peržvelgus Lietuvos žiniasklaidai prieinamą viešą informaciją, "ne oficialiai" pabendravus su asmenimis dirbančiais Lietuvos teisės ir teisingumo sistemose, susidaro įspūdis jog Lietuvoje galioja sąvoka - "prieš Įstatymus visi lygūs, bet kai kurie lygesni". Ar tikrai Lietuvoje saugiai gali jaustis žmonės sąžiningai besilaikantys LR įstatymų? Pasiklausius gana aukštas pareigas užimančių asmenų - Lietuvoje, kažkam neįtikusį žmogų "suvalgyti" yra lengviau nei paskutinėje Europos diktatoriumi vadinamo A. Lukašenkos valdomoje Lietuvos kaimynėje Baltarusijoje. Tai kaip čia gaunasi - Lietuvos "politinė grietinėlė" skelbia jog Lietuvoje gyventi lyg ir saugu... Bet ar tai tiesa? Lietuva yra teisinė valstybė kurioje saugiai turėtų jaustis ir Lietuvos piliečiai, ir Lietuvoje teisėtai gyvenantys užsienio šalių piliečiai, tačiau pasižiūrėjus į statistinius duomenis - Lietuva visoje Europoje pirmauja tik pagal blogąją statistiką: pagal savižudybių skaičių, pagal žmogaus teisių pažeidimų skaičių, pagal Teismų išduodamų laikinų žmogaus laisvės apribojimų (suėmimų) skaičių.

Šį sąrašą dar būtų galima tęsti, bet kad jame Lietuva pirmauja tik pagal blogus rodiklius, tad šiame straipsnyje apsiribosiu jau išvardintais statistiniais rodikliais.

Kaip galima jaustis Lietuvoje saugiu, kai informacija apie dar nenuteistą asmenį, pasirodo Lietuvos žiniasklaidoje, pateikiama taip, lyg Lietuvos teisėsauga labai šauniai dirba. Lyg Lietuvoje nusikaltimų išaiškinamumas vos ne šimtaprocentinis. Žiniasklaidoje, kuri privalo laikytis Visuomenės informavimo įstatymo, tačiau viešojoje erdvėje pasirodo antraštės skelbiančios neva asmuo jau atliko nusikaltimą, yra nuteistas, jau nusiųstas į laisvės atėmimo įstaigą ir yra atiduodamas "visuomenės teismui"...

Ar kam nors rūpi kaip tada klostosi gyvenimas tokio asmens artimiesiems? Ar Lietuvos teisėsauga atlieka tik statisto, skaičiuojančio sužalotų, nužudytų ar nusižudžiusių asmenų skaičių? Ar Lietuva yra tokia turtinga valstybė galinti skirti asmens apsaugą, kuri kainuoja ~1000 litų parai vienam asmeniui? O gal šiuo atveju visi šie Lietuvos piliečiai yra paliekami likimo valiai?

Kaip Lietuva atrodo užsienio šalių gyventojams kurie paskaito tokią informaciją perteiktą tų šalių žiniasklaidoje? Kiek dar turi praeiti laiko, kad Lietuva nebūtų lyginama (ar maišoma) su tokiomis šalimis kaip Baltarusija, kur sąvoka "žmogaus teisės" yra sunkiai suvokiama?

Pagyvenęs kaunietis ketverius metus prievartavo likimo nuskriaustus vaikus

Tokia antrašte, 2013 metų balandžio 26 dienos vakarą (20:30) pasirodė straipsnis viename Lietuvos internetiniame portale. 

Kaip skelbiama Lrytas.lt, žurnalisto Nerijaus Povilaičio straipsnyje - citata: "Ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio prievartavimo buvo pradėtas, kai mažametis berniukas mokykloje ėmė pasakoti, ką patiria globėjų šeimoje. Pasak vaiko, globėjos vyras jį versdavo oraliniu būdu tenkinti iškrypėlišką aistrą.

Pakraupę pedagogai nedelsdami kreipėsi į policiją, kriminalistai ir prokurorai apklausė visus kauniečių šeimos kada nors globotus vaikus.

Tyrimo metu paaiškėjo kraupūs faktai, nustatyta, kad vaikai būdavo nuolat prievartaujami, mažamečių seksualinis išnaudojimas truko net ketverius metus – nuo 2003-iųjų iki 2007-ųjų.

Seksualinę prievartą patyrusiems trims vaikams, dviem berniukams ir mergaitei tuo metu buvo nuo 2 iki 5 metukų." citatos pabaiga.

Kyla natūralus klausimas: ar tai tik žurnalisto apsikvailinimas, ar sąmoninga dezinformacija? Juk sakinyje "kai mažametis berniukas mokykloje ėmė pasakoti, ką patiria globėjų šeimoje" teiginys skamba dabartiniu laiku, o jau sekantis sakinys pateiktas būtuoju laiku - "Pasak vaiko, globėjos vyras jį versdavo oraliniu būdu tenkinti iškrypėlišką aistrą".

Šie du teiginiai neatitinka tikrovės: visų pirma, šiame straipsnyje skelbiamomis datomis, t.y. nuo 2003-iujų iki 2007-ųjų, minimiems vaikams buvo  nuo 2 iki 5 metų. Tai paneigia pirmojo sakinio teiginį. 

Toliau sekantys teiginiai, kur "kriminalistai ir prokurorai apklausė visus kauniečių šeimos kada nors globotus vaikus" ir "Tyrimo metu paaiškėjo kraupūs faktai, nustatyta, kad vaikai būdavo nuolat prievartaujami, mažamečių seksualinis išnaudojimas truko net ketverius metus – nuo 2003-iųjų iki 2007-ųjų" - portalo Info.Norim.lt žiniomis, šie teiginiai irgi nėra visiškai išsamūs: šio žurnalisto disponuojama ir skelbiama portale Lrytas.lt ikiteisminio tyrimo informacija nėra visiškai išsami arba yra sąmoningai nutylima - minimu laikotarpiu šios šeimos namuose buvo globojama 20 vaikų, kadangi šių globėjų šeima turėjo tik laikinų globėjų statusą. 

Pažymėtina tai, kad asmenys kurie turėjo laikinų globėjų statusą, pagal įstatymą vaiką globoti galėjo ne ilgiau nei šešis mėnesius, t.y kol minimo centro darbuotojai suras nuolatinius globėjus. Lrytas.lt skelbiamas teiginys neva būtent šie trys vaikai visus ketverius metus nuolatos buvo skriaudžiami neatitinka tikrovės. "Pastogės" darbuotojai dalį savo funkcijų buvo perkėlę šiai šeimai (kaip pvz. paimti vaikus iš policijos įstaigų) ir dažniausiai "skirdavo" tokius vaikus kurių nenorėdavo prižiūrėti "Pastogės" auklėtojai. Juk tikrai nėra smagu kai rytą pradėti tenka nuo išmatų valymo, kurių randi lovose, aplink jas ir kitur...  

Pateikiamoje informacijoje daug ir kitų netikslumų: minimu laikotarpiu buvo globota net 20 vaikų, citata "teisėsauga juos visus apklausė", o apie tai Lrytas.lt straipsnyje neužsimenama nei vienu sakiniu. Straipsnyje pateikama tik ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio, Kauno apygardos prokuratūros prokuroro Andriaus Kiuršino skelbiama ikiteisminio tyrimo informacija: "Per ikiteisminį tyrimą didelis dėmesys buvo skiriamas nukentėjusiems vaikams ir bendravimui su jais juos apklausiant, atliekant kitus proceso veiksmus. Nuolat konsultuodavomės su psichologais, Kauno vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistais. Vaikams buvo suteikta didelę patirtį turinčių psichologų pagalba ir konsultacijos" - citatos pabaiga. Gaunasi, kad iš 20 globotų vaikų buvo išnaudojami 3 kurie visą minimą laikotarpį toje šeimoje net negyveno.

Sąmoningai ar ne, tačiau šiam ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras Andrius Kiuršinas nutyli kokiais metodais šį tyrimą atlieka jo kontroliuojama, Kauno VPK Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėja Estera Venckienė. Tyrimą atliekanti tyrėja visiems "nukentėjusiems" ir jų atstovams be viso kito, žada ir daugiatūkstantines kompensacijas, kurios narkomanus, vagiančius iš kapinių gėles, krepšelius, vainikus ir kt., labai vilioja. Ar tyrėją Esterą Venckienę, išskyrus tokią pačią pavardę, kas nors sieja su jau buvusia teisėja Neringa Venckiene - portalas Info.Norim.lt šiuo metu nežino, tačiau ateityje būtinai išsiaiškinsime.

Aprašomą gyvenimišką situaciją, lietuvišką mentalitetą parodančius komentarus (su komentatorių IP adresais bei lietuviškos gramatikos žiniomis) galite paskaityti žurnalisto Nerijaus Povilaičio, 2013-04-26 20:30 paskelbtame straipsnyje. Portalas Info.Norim.lt ir toliau aktyviai domėsis šio tyrimo eiga.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Dienos tema    Esu pilietiškas    Gyvenimas    Laiškai    Lietuva    Publicistika    Žmonės    Pedofilija    žiniasklaida    prokuratūra    policija    teisingumas    Kiuršinas    prokuroras    Venckienė
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti


Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.


Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →