Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Šiaurės Korėja paskelbė karą Pietų KorėjaiĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Šiaurės Korėja paskelbė karą Pietų Korėjai


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Šiaurės Korėja žvangina ginklais
Šiaurės Korėja žvangina ginklais

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Šiaurės Korėja paskelbė, kad ji pereina į „karo būklę“ su Pietų Korėja. Apie tai šeštadienį pranešė naujienų agentūra „Reuters“, remdamasi oficialiosios Šiaurės Korėjos naujienų agentūros skelbiama žinia.

Naujienų agentūros AFP duomenimis, Šiaurės Korėjos pareiškime, kuris buvo išplatintas visose šios šalies valstybinėse įstaigose, kalbama, kad nuo šiol „visi klausimai tarp dviejų Korėjų bus sprendžiami pagal karo meto principus“.

Pareiškime taip pat kalbama, kad bet kokios provokacijos dviejų valstybių pasienyje sukels „didelio masto konfliktą ir branduolinį karą“.

APF primena, kad iš principo Šiaurės ir Pietų Korėjos ir taip yra kariaujančios valstybės, nes 1950–1953 metų Korėjos karas baigėsi paliaubomis, o ne taikos sutartimi. Kiek anksčiau šį mėnesį Šiaurės Korėja buvo paskelbusi, kad nutraukia su Pietų Korėja pasirašytą paliaubų sutartį protestuodama prieš bendras Pietų Korėjos ir JAV karines pratybas.

Kovo 26 dieną Šiaurės Korėjos valdžia pareiškė, kad šalis rengia raketų smūgį į žemyninę JAV teritoriją, o taip pat į amerikiečių karines bazes Ramiajame vandenyne. Kovo 29 dieną Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas pasirašė įsakymą parengti smūgiams šalies strateginius raketinius dalinius.

Papildyta 9:00 JAV administracija teigia rimtai vertinanti Šiaurės Korėjo grasinimus. „Mes palaikome artimus kontaktus su mūsų sąjungininke Pietų Korėja“, – pabrėžė JAV Nacionalinio saugumo tarybos atstovė spaudai Caitlin Hayden.

Pasak jos, JAV toliau vykdo priemones, stiprinančias Pietų Korėjos saugumą, pavyzdžiui, didina antžeminių raketų gaudyklių sistemų skaičių pietinėje Korėjos pusiasalio dalyje.

Tuo metu Seulas pareiškė, kad Pchenjano pareiškime apie atnaujintą karą nemato nieko naujo. „Šiandieninis Šiaurės Korėjos pareiškimas – tai ne naujas grasinimas, o provokatyvių grasinimų serijos tęsinys“, – kalbama Pietų Korėjos gynybos ministerijos pareiškime, cituojamame naujienų agentūros AFP.

Agentūros šaltinis Pietų Korėjos gynybos ministerijoje sakė, kad nėra jokių ženklų, jog Šiaurės Korėja artimiausiu metu pradės puolimą.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Ar žinojote, kad...    Dienos tema    Dienos vaizdelis    Gyvenimas    Idomūs faktai    Pasaulis    Pastebėjimai, mintys    Publicistika    Žmonės    Šiaurės    Korėja    karas Pietų
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →