Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Prezidentė Dalia Grybauskaitė naikina lietuviškus bankus?Įvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Prezidentė Dalia Grybauskaitė naikina lietuviškus bankus?


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

D.Grybauskaitės žvilgsnis viską pasako, tačiau V.Romanovas dar nieko neįtaria
D.Grybauskaitės žvilgsnis viską pasako, tačiau V.Romanovas dar nieko neįtaria

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Kodėl D.Grybauskaitei reikėjo sunaikinti lietuviškus bankus?

Dienraštis „Lietuvos rytas“ tiesiai šviesiai įvardino, kad sprendimas likviduoti „Snoro“ ir Ūkio bankus atėjo tiesiai iš prezidentės Dalios Grybauskaitės.

„Tik ar vertėjo tiek ilgai vargti? , - rašoma šiame dienraštyje, - juk nebuvo paslaptis, kad ekscentriškojo Vladimiro Romanovo valdomą banką jau buvo seniai nuspręsta likviduoti. Kas bus kita auka po „Snoro”, baigiantis 2011-iesiems nekilo abejonių – būtent Ūkio bankas. Iš esmės jis galėjo būti uždarytas kartu su „Snoru”, nes priežasčių tam tikrai būta. Tačiau tiek centrinis bankas, tiek jam diriguojantys aukščiausi valstybės pareigūnai greičiausiai pabūgo. Viena vertus, tai būtų reiškę dar didesnes išlaidas – juk indėlius būtų tekę grąžinti valstybės sąskaita. Antra, tokiu atveju tikrai būtų išsipildžiusi „Lietuvos ryto” 2011 metų rudenį paskelbta informacija apie įsakymą sužlugdyti lietuviškus bankus.

Todėl Ūkio banko agoniją nuspręsta pratęsti. Ultimatumų taip ir neišgirdo.

Vis dėlto jau prieš metus iš Prezidentūros atskriejo nedviprasmiškas nurodymas: arba Ūkio bankas privalo susigrąžinti visas investicijas iš Balkanų šalių ir Rusijos, arba jis turi jungtis su Šiaulių banku.

Staigiai pasitraukti iš užsienio rinkų – beveik neįmanoma misija. Tačiau V.Romanovui buvo žeminanti ir kita sąlyga: jungtiniame banke jam buvo pažadėta geriausiu atveju 30 proc. akcijų.

Deryboms nepavykus Ūkio banko kontrolę iš esmės perėmė Lietuvos bankas. Todėl itin keistai atrodė jo vadovų postringavimai apie tai, kad sustabdžius Ūkio banko veiklą reikėjo viską tinkamai įvertinti ir tik tuomet pateikti pertvarkos planą.

Ūkio banko uždarymas valstybei bei su šiuo banku reikalų neturėjusiems indėlininkams kainuos brangiau, nei "Snoro" bankrotas. Tai teigia smulkiuosius investuotojus vienijanti Investuotojų asociacija.

„Pagrindinis skirtumas tarp „Snoro“ ir Ūkio bankų tas, kad „Snoras“ daug aktyviau platino neapdraustus produktus – indėlių sertifikatus ir obligacijas, taip pat buvo itin aktyvus dirbdamas su stambiais valstybiniais ir verslo klientais. Tuo tarpu Ūkio bankas, finansuodamas savo veiklą, daugiausiai kliovėsi gyventojų indėliais, kurie apdrausti. Todėl „Snoro“ atveju daugiausiai nuostolių patyrė banko kreditoriai ir akcininkai, o Ūkio banko atveju didelę dalį nuostolių teks prisiimti Indėlių draudimo fondui“, – sakė Investuotojų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Plunksnis.

Skelbiama, kad apdrausti Ūkio banko klientų indėliai siekia apie 2,7 milijardo litų. Perduodant šiuos įsipareigojimus bei „gerąjį“ Ūkio banko turtą, Indėlių ir investicijų draudimui, kaip skelbiama, prie sandorio finansavimo gali tekti prisidėti apie 800 milijonų litų.

„Visi Lietuvoje veikiantys bankai, mokantys draudimo įmokas nuo pritrauktų indėlių, Indėlių draudimo fondą per metus papildo apie 170 milijonų litų. Todėl galima konstatuoti, kad už Ūkio banko problemas sumokės ir kitų bankų klientai“, – sakė V. Plunksnis.

Susidorojus su verslininkais, ir atėmus jų verslą, jie patys bus sodinami į kalėjimus, nors pastarieji garsiai ir kalba apie tai, kad jų verslus buvo žlugdomas.

Nepaisant visų jo trūkumų, Vladimiras Romanovas buvo nusipirkęs 17 hektarų žemės Vilniaus centre, kuriame dabar griūna keliasdešimt metų nenaudojami Sporto rūmai. Aiškėja, kad šie rūmai buvo paskelbti sovietinės architektūros meno šedevru, todėl jų neleista griauti ir Ūkio bankui įgyvendinti šioje teritorijoje

Kongresų centras, parduotuvės, biurai, viešbutis, šiuolaikiškas stadionas. Visa tai turėjo iškilti vietoj nustekentų Koncertų ir sporto rūmų bei „Žalgirio” stadiono.  Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo valdoma ŪBIG kūrė ambicingus planus šioje teritorijoje - 2005–2008 metais ji skelbė konkursus 15 hektarų teritorijos plėtros projektams, kurių įspūdingiausi buvo net 200 mln. eurų (beveik 700 mln. litų) vertės.

ŪBIG vietoj rūmų ketino statyti gyvenamųjų namų kompleksą, dėl to bylinėjosi teisme, tačiau leidimo griauti išskirtinės architektūros Koncertų ir sporto rūmų negavo – jie įtraukti į Kultūros vertybių registrą. Nors visame pasaulyje seni statiniai yra griaunami ir užleidžia vietą naujai architektūrai, tuo labiau, kad Sporto rūmai nebuvo joks šedevras – gal tuomet ir visas „chruščiovkes“ paskelbkime kultūros vertybe.

Tai, kad buvo sužlugdytas Ūkio bankas, yra Vilniaus mero Artūro Zuoko didelė kaltės dalis. Šis pilietis jam palankiam verslui sugeba pramušti bet kokius projektus – pvz., kaip „Rubikonui“ atidavė už dyką 60 hektarų žemės šalia „Siemens“ arenos – vien už pažadą pastatyti šią areną ir pramogų parką.

Tačiau V.Romanovui pastatyti kažką panašaus  buvo užkirstas kelias, nepaisant jo pastangų nuo 2005 m. – visa Sporto rūmų teritorija ir toliau griūna. 

Tapk mūsų draugu Facebook'e ir gauk visas naujienas pirmas 


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Ar žinojote, kad...    Dienos tema    Dienos vaizdelis    Galvosūkiai, myslės    Idomūs faktai    Kitos mintys...    Laiškai    Pastebėjimai, mintys    Publicistika    Dalia    Grybauskaitė    Ūkio    bankas    Snoras    bankai
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →