Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Irena Matijošaitienė bus laidojama sekmadienį Petrašiūnų kapinėseĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Irena Matijošaitienė bus laidojama sekmadienį Petrašiūnų kapinėse


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Irena Matijošaitienė. © Artūro Morozovo nuotr.
Irena Matijošaitienė. © Artūro Morozovo nuotr.

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Ketvirtadienį smegenų mirtį patyrusiai verslininkei ir politikei Irenai Matijošaitienei penktadienį konstatuota biologinė mirtis.

Aparatai atjungti po trijų parų

Aparatai, palaikę moters gyvybę, kol buvo atliekami su organų donoryste susiję formalumai, atjungti ankstų penktadienio rytą, praėjus trims paroms po to, kai I. Matijošaitienė namuose krisdama nuo laiptų patyrė labai sunkią galvos traumą.

„I. Matijošaitienės gyvybines funkcijas palaikantys aparatai jau atjungti. Kovo 15 dieną 5:42 val. buvo konstatuota biologinė I. Matijošaitienės mirtis“, – penktadienį ryte portalui diena.lt sakė Kauno klinikų Ryšių su visuomene skyriaus vadovė Milda Dambrauskienė.

Nors I. Matijošatienės smegenų mirtis, o kartu ir jos mirties faktas, buvo užfiksuotas vakar 14 val., tačiau aparatūra plaučių ir širdies veiklos darbą palaikė ilgiau. Moters artimieji, vykdydami jos valią, sutiko organus perduoti Nacionaliniam organų transplantacijos biurui.

Politikės bendražygis miesto taryboje Povilas Mačiulis teigė, kad I. Matijošaitienės palaikai šiandien bus kremuoti. Atsisveikinimas su velione vyks šį šeštadienį nuo 11 val. „Rimties” šarvojimo salėje, A.Juozapavičiaus pr. 1, netoli buvusio Panemunės tilto.

Sekmadienį 8 val. Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje už velionę bus aukojamos mišios. Laidotuvės vyks tą pačią dieną 13 val. I. Matijošaitienė amžino poilsio atguls Petrašiūnų kapinėse.

Apie donorystę kalbėjo viešai

Apie organų donorystę I. Matijošaitienė pastaruoju metu kalbėjo nuoširdžiai ir atvirai. Dar visai neseniai TV3 laidoje „Ką manai?“, kurioje buvo diskutuojama šia tema, ji sakė: „Reikia aiškinti visuomenei, kad jei smegenys mirė – reiškia viskas, žmogaus nėra. Nesvarbu, kad jis dar šiltas.“

Šie I. Matijošaitienės žodžiai skambėjo pranašiškai.

„Aš į savo kūną žiūriu kaip į tokią vietą, kurioje gyvena kažkas aukščiau – siela ar kažkaip kitaip bepavadintume. Kūnas „sugedo“ – gali „paremontuoti“. Jei sugedo visiškai, vadinasi jis numirė. Viskas. Šiuolaikinė medicina žengia labai dideliais žingsniais į priekį. Tikimės ir laukiame, kad bus stebuklų. Ir greitu metu. Bet tuo momentu, kai esi toje situacijoje, kai tau niekas negali padėti, ką gali padaryti pinigai? Nieko! Jei nėra būdo padėti, reiškia nėra", – yra sakiusi moteris.

Artimieji priėmė kilnų sprendimą

Nacionalinis transplantacijos biuras, vadovaudamasis Transplantacijos įstatymu, prašo gydytojų ir su transplantacija susijusių žmonių neskelbti konkrečių detalių apie tolesnį donorystės ir transplantacijos procesą. Išsivysčiusiose pasaulio šalyse nusistovėjo laiko patikrinta praktika – neskelbti donorų vardų. Bet kokia konfidenciali informacija, paskelbta visuomenei, laikoma neetišku žingsniu.

Dauguma Lietuvos ir Europos žmonių, gyvenančių su persodintais organais, jaučia didelį dėkingumą organus paaukojusiems donorams ir jų artimiesiems. Tačiau neturi galimybės bendrauti su jais tiesiogiai. Tokia tvarka nustatyta tam, kad ir išėjusio Anapilin donoro šeima, ir naujam gyvenimui atgimęs ligonis galėtų gyventi ramiai, kad išvengtų galimo visuomenės ar suinteresuotų asmenų poveikio, psichologinio spaudimo.

„Nuoširdi užuojauta artimiesiems dėl netekties ir didžiulė padėka už dovanotus donorinius organus. I. Matijošaitienės artimieji priėmė kilnų sprendimą. Dovanoti organai suteiks viltį gyventi sunkiai sergantiems ir transplantacijos laukiantiems žmonėms“, – rašoma Nacionalinio transplantacijos biuro pranešime.

Šaltinis: diena.lt


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Ar žinojote, kad...    Gyvenimas    Kriminalai, nelaimės    Laiškai    Lietuva    Pastebėjimai, mintys    Žmonės    Irena    Matijošaitienė
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →