Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Cukrinis diabetas ir nėštumasĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Cukrinis diabetas ir nėštumas


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Cukrinis diabetas ir nėštumas
Cukrinis diabetas ir nėštumas

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Jei sergate pirmo ar antro tipo cukriniu diabetu ir esate nėščia ar planuojate greitu metu pastoti, turėtumėte žinoti, kaip elgtis nėštumo metu, kad pagimdytumėte sveiką kūdikį.

11 patarimų, kaip elgtis, jei laukiatės kūdikio ir sergate cukriniu diabetu:

 1. Pirmiausia, neišsigąskite išgirdusios, jog jūs priklausote padidintos rizikos nėščiųjų grupei. Tai reiškia, jog nėštumo metu turėsite kreipti daugiau dėmesio savo sveikatai bei apsilankyti pas tam tikrus gydytojus specialistus. Milijonai didelės rizikos nėštumų baigiasi visiškai sveiko vaikučio gimimu ir nesukelia jokios žalos mamos sveikatai.
 2. Svarbiausia, ką turite daryti, kad nepakenktumėte sau ir savo būsimam vaikeliui - nuolat atsakingai sekti ir kontroliuoti gliukozės kiekį organizme. Nėštumo metu organizme vyksta labai daug pokyčių, todėl priemones (dieta, fizinis aktyvumas, medikamentai) kurių laikėtės, kad sureguliuotumėte gliukozės kiekį, greičiausiai reikės koreguoti. Dėl to pasikonsultuokite su savo ginekologu ir endokrinologu. Kartu jūs sudarysite naują planą, kurio reikės laikytis nėštumo metu, kad apsaugotumėte save ir savo mažylį.
 3. Stenkitės planuoti nėštumą. Nepamirškite, jog vaisiaus smegenys, širdis ir plaučiai pradeda formuotis jau aštuntąją nėštumo savaitę. Todėl šiuo metu aukštas gliukozės kiekis yra ypač kenksmingas vaisiui. Deja, apie nėštumą galite sužinoti dar vėliau nei laukdamosis 8 savaites. Taigi, nėštumo planavimas padeda apsaugoti vaisių tuomet, kai padidintas gliukozės kiekis jūsų kraujyje yra jam pavojingiausias.
 4. Specialių matuoklių pagalba matuokite gliukozės kiekį kraujyje keletą kartų per dieną. Gydytojai rekomenduoja tai daryti mažiausiai 4 kartus per dieną. Tikrinkite gliukozės kiekį atsikėlusios ryte, prieš kiekvieną valgį, praėjus vienai valandai po kiekvieno valgio, praėjus dviems valandoms po kiekvieno valgio ir prieš miegą, bei pabudusios naktį. Gautus rezultatus užsirašykite ir turėkite vizito pas gydytoją metu.
 5. Reikėtų nepamiršti, jog rūkymas labai neigiamai veikia vaisių ir jo vystymąsi, taip pat gali lemti priešlaikinį gimdymą. Rūkymas ypač pavojingas nėščiosioms, sergančioms cukriniu diabetu. Taigi, jei rūkote, būtinai privalote kreiptis į gydytoją, kuris padės jums atsisakyti šios priklausomybės.
 6. Apsilankykite pas dietologą. Jis sudarys jums tinkamą mitybos planą, suteiks informacijos apie tai, kaip, kada ir kokiais kiekiais maisto turėtų maitintis cukriniu diabetu serganti besilaukianti moteris. Laikantis specialaus dietologo sudaryto mitybos plano galėsite būti tikra, jog kartu su savo mažyliu nėštumo metu būsite sveiki.
 7. Pasitarkite su gydytoju dėl jums tinkamos fizinės veiklos. Tai gali būti plaukimas, pasivaikščiojimas ar specialūs nėščiosioms skirti fiziniai pratimai. Fizinis aktyvumas padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį, kraujospūdį bei cholesterolio lygį, sumažina stresą, palaiko gerą kūno tonusą, stiprina kaulus, raumenis bei užtikrina sąnarių plastiškumą. Gydytojas jums patars, kokia fizinė veikla labiausiai tinka nėščiajai, kuri serga cukriniu diabetu.
 8. Saugiausias vaistas, kuris padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje cukriniu diabetu sergančioms nėščiosioms, yra insulinas. Jei vartojote tabletes, skirtas mažinti gliukozės kiekį, nėštumo metu greičiausiai teks jų vartojimą nutraukti ir gliukozės kiekį reguliuoti insulino pagalba. Dėl to būtinai pasikonsultuokite su jūsų nėštumą prižiūrinčiu gydytoju.
 9. Nėštumo metu saugokite savo sveikatą ir stenkitės nesusirgti. Kai sergate, jūsų gliukozės kiekis smarkiai padidėja. Be to, sergant cukriniu diabetu, nėščiosioms gali pasireikšti labai pavojinga jų bei vaisiaus sveikatai būklė, vadinama diabetine ketoacidoze. Todėl jei susirgote - iš karto kreipkitės į gydytoją.
 10. Išvykdamos iš namų įsitikinkite, jog turite su savimi saldainį ar kitą užkandį, gėrimų, maisto, kurie galėtų pakelti nukritusį gliukozės kiekį, savo vaistus ir gliukozės matuoklį, savo gydytojo numerį. Viso to gali prireikti, jei išėjusi iš namų pasijusite blogai.
 11. Reguliariai lankykitės pas gydytoją akušerį - ginekologą, kuris patikrins jūsų bei vaikelio, kurio laukiatės, sveikatą.

@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Ar žinojote, kad...    Gyvenimas    Įdomi, aktuali informacija    Idomūs faktai    Pastebėjimai, mintys    Sveikata    Žmonės    Cukrinis    diabetas    cukraligė    nėštumas
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →