Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

ASUS tiki Windows 8 nešiojamais kompiuteriais su sensoriniais ekranaisĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

ASUS tiki Windows 8 nešiojamais kompiuteriais su sensoriniais ekranais


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

ASUS tiki Windows 8 nešiojamais kompiuteriais su sensoriniais ekranais
ASUS tiki Windows 8 nešiojamais kompiuteriais su sensoriniais ekranais

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Susitikime su investuotojais kompanijos ASUS prezidentas garsiai pareiškė, kad šių metų pabaigoje ketina "pasimatuoti" didžiausio pasaulyje nešiojamų kompiuterių su sensoriniais ekranais gamintojo titulą.

Dar daugiau – jei būtų apjungti tiek planšetiniai, tiek nešiojami kompanija pretenduotų į didžiausių pasaulyje gamintojų reitingo antrą vietą, užleidžiant į priekį tik korporaciją Apple.

Jei 2012 metais taivaniečių kompanijų pagamino 19 mln. nešiojamų kompiuterių bei įvairių hibridinių įrenginių, tai 2013 metais gamybos apimtis planuojama padidinti iki 20 – 25 mln. egzempliorių. Savo ruožtu, planšetinių kompiuterių gamybos apimtys turi padidėti dar labiau – nuo 6,7 mln. vienetų praėjusiais metais iki 12 mln. vienetų šiemet. Ir visa tai, ASUS vadovo teigimu, yra pesimistiškiausi vertinimai.

Antra vertus, motininių plokščių gamybos apimtis bus stengiamasi išlaikyti dabartiniame lygmenyje, kuris siekia apie 22 mln. per metus, nors pasauliniai kompiuterių pardavimai, analitikų teigimu, mažės tiek šiemet, tiek ir kitąmet. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, netbookų gamyba nutraukta, nors 2012 m. jų gamyba siekė 3 mln. egzempliorių. Be viso kito planuojama aktyviai dalyvauti ir išmaniųjų telefonų segmente, nors nauji produktai bus pasiūlyti tik rugpjūčio mėnesį.

Sprendžiant iš pagarsintų planų, kompanijos pajamos iš tam tikrų produktų šiek tiek keisis. Priminsime, kad 2012 m. IV ketvirčio rezultatai parodė, kad ASUS 59% pajamų gavo iš nešiojamų kompiuterių pardavimų, 20% – iš planšetinių kompiuterių, 12% – motininių ir vaizdo plokščių, iš kitų gaminių – 8%, tuo tarpu netbookai atnešė tik 1% visų pajamų, taigi jų atsisakymas įtakos neturės.

ASUS prezidentas Jerry Shen žurnalistams patvirtino, kad planšetiniai kompiuteriai artimiausiu metu taps vienu pagrindinių kompanijos pelno šaltinių. 2013 metais kompanija pasistengs išplėsti planšetinių kompiuterių asortimentą, kad būtų galima išsikovoti kuo didesnę rinkos dalį. Taip pat pripažinta, kad Windows 8 nesugebėjo pateisinti vilčių, tačiau tikima, kad pastaroji operacinė sistema gerai pasirodys, kai bus išleista kuo daugiau nešiojamų kompiuterių su sensoriniu ekranu.

Kartu buvo išreikštas pesimizmas Windows RT atžvilgiu, taigi ne veltui praėjusiais metais 95% parduotų planšečių buvo su Android platforma. „Šiuo momentu aš vis dar manau, kad Windows RT reikia laiko šuoliui į viršų“, – teigė H. Shen pripažindamas, jog ir 2013 metais absoliuti dauguma ASUS planšetinių kompiuterių bus su OS Android.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Ar žinojote, kad...    Idėjų saugykla    Idomūs faktai    IT    ASUS    Windows    WIN    8    nešiojamais    kompiuteriais    sensoriniai    ekranai
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →