Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Pyktis ir stresas - pagrindiniai vėžio sukėlėjaiĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Pyktis ir stresas - pagrindiniai vėžio sukėlėjai


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Vėžys
Vėžys

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Nuo pirminio vėžio nepadės jokios žolytės, tačiau jos gali užkirsti kelią onkologinės ligos pasikartojimui. Žinomas Lietuvos fitoterapeutas tikina, kad išvengti vėžio padeda labai paprastos priemonės, tačiau žmonės jomis dažniausiai nesinaudoja.

Neužtenka įveikti vėžį

Vilniaus universiteto Onkologijos instituto fitoterapijos laboratorijos vedėjas Juozas Ruolia skeptiškai vertina žmonių norą išsigydyti vėžį vien vaistažolėmis. Šiai klastingai ligai įveikti būtinas radikalus gydymas.

23 metus institute dirbantis bei onkologinius ligonius konsultuojantis fitoterapeutas pabrėžė, kad po radikalaus vėžio pašalinimo žmogus penkerius metus privalo vartoti imunostimuliatorius, antioksidantus.

Pasak J.Ruolios, tuomet tiesiog reikia sužadinti imunines ląsteles bei nepamiršti duoti joms energijos. Tad ligoniams fitoterapeutas pataria vartoti medaus.

Mat vėžiui įveikti taikyta chemoterapija, spindulinė terapija sujaukia elektronus. Sužalota ląstelė nebeatlieka savo funkcijos, ji tik ginasi nuo žūties. Būtent dėl šios priežasties penkerius metus po onkologinės ligos įveikimo vėžio gydymo pasekmės atsiliepia įvairiais negalavimais.

Gurkšnį prilygino bučiniui

Po ligos židinio – naviko – pašalinimo fitoterapeutas žmogui pataria išsivalyti organizmą. Nors jis pastebi, kad pastaruoju metu dėl šio metodo sulaukiama prieštaringų nuomonių.

J.Ruolia įsitikinęs, jog organizmo valymui pakanka vienintelio dalyko – vandens.

Alternatyvios medicinos šalininko manymu, lietuviai per mažai geria vandens. Jo daugiausia gaunama su kitais skysčiais.

Remdamasis japonų mokslininkų darbais, jis pats įsitikino, kad vanduo iš įvairių vietovių, pereidamas skirtingas fazes, sveikatinimo požiūriu įgyja vis naujų formų.

Pašnekovas atkreipia dėmesį, kad nebūtina vandenį iškart gerti litrais – užtenka gurkštelėti porą gurkšnių.

„Gurkštelėjus vandens turėtų apimti tokios geros emocijos, kaip pabučiavus mylimą mergaitę“, – vaizdžiai palygino fitoterapeutas.

Atsakomybė tenka imunitetui

Medicinos žinių sėmęsis Azijos šalyse, Jungtinėse Valstijose, Kanadoje, J.Ruolia įsitikinęs, kad nuo pirminio vėžio nepadeda jokios žolytės.

„Pirminį naviką reikia pašalinti peiliu, vėžines ląsteles išgaudyti chemija ir išdžiovinti spinduliais. Nereikia turėti iliuzijų, kad užtinusius audinius paveiks kažkokios žolės, veikliosios jų medžiagos“, – pabrėžė jis.

Fitoterapeutas atkreipė dėmesį, kad daugumoje atvejų vėžinės ląstelės pabėga iš pirminio židinio. Chemoterapijai ne visada pavyksta jas įveikti.

Be to, kai kurios vėžinės ląstelės sugeba pasislėpti po baltymo audiniais, iš kurio jos kilo. Tad imunitetui kartais pritrūksta įžvalgos, kad jas sunaikintų.

Pasak J.Ruolios, chirurginiu būdu pašalinus naviką bei ištyrus limfmazgius, pastebimi ankstesni vėžio pėdsakai. Tačiau tuomet sunaikinti supiktybėjusias ląsteles sugebėjo pati imuninė sistema.

Būtent dėl šios priežasties fitoterapeutas pataria profilaktiškai vartoti vaistažoles ir jų kompozicijas arba kitas medžiagas, veikiančias vėžines ląsteles.

Kartu su kitais mokslininkais, onkologais ir remdamasis literatūra fitoterapeutas sudarė šešis vaistažolių mišinius, kurie vienaip ar kitaip saugo nuo pasislėpusių pavienių vėžinių ląstelių atsinaujinimo.

Geriau atsiprašyti nei pykti

J.Ruolios teigimu, norint išvengti vėžio, būtina pasirūpinti imuniteto stiprinimu. Jis dažnai sulaukia žmonių klausimų, kaip reikėtų tai padaryti.

Prieš imantis kitokių imuniteto stiprinimo priemonių fitoterapeutas patarė apsilankyti pas savo šeimos gydytoją. Jis pagal kraujo tyrimą įvertina imuninės sistemos būklę arba pasiūlo atlikti imunologinį tyrimą.

Tuomet lengviau patarti, ką žmogus turėtų vartoti. Mat negalima beatodairiškai stimuliuoti imuninės sistemos.

Imunitetas kovoja su virusais, bakterijomis, priešuždegiminiais produktais ir priešvėžinėmis ląstelėmis. Jis praktiškai visada dirba dviem etatais, tad jam nereikėtų trukdyti“, – įspėjo pašnekovas.

J.Ruolia onkologinių ligonių teiraujasi, kodėl jie susirgo. Dažniausiai nuskamba atsakymas: „Nežinau“. Tačiau pasikalbėjus paaiškėja, jog tokie žmonės dažnai nervindavosi. Mat valanda streso 6 valandoms „išjungia“ imunitetą.

„Jei susipykai su žmona ar kaimynu, paimk už parankės, pabučiuok ir susitaikyk. Sunku atsiprašyti, bet nereikia pamiršti, kad taip elgiesi savo imuniteto labui“, – siūlė jis.

Streso sukeltos medžiagos dėmesį nukreipia į raumenis, štai kodėl stresinėje situacijoje norisi kuo daugiau judėti, šaukti, o kaulų čiulpai tuomet lieka nuošalyje. Būtent juose gaminasi imuninės ląstelės.

Kenkia nesukramtytas maistas

Norint išvengti vėžio fitoterapeutas didelį dėmesį pataria skirti mitybai. Jeigu giminėje buvo sergančių onkologinėmis ligomis, reikėtų vartoti daugiau seleno bei jo turinčių maisto produktų.

Šis mikroelementas kuruoja šešis fermentus, iš kurių trys pastebi ląstelių mutacijas. Kaip paaiškino J.Ruolia, šie fermentai visada budi žmogaus organizme, tačiau dėl seleno trūkumo jie gali neveikti.

Jei šlapimo tyrimas parodo, kad žmogaus organizmas yra pernelyg užrūgštėjęs, J.Ruolia patarė vartoti daugiau vandens, obuolių, citrinų, salotų.

Kad medžiagų apykaitos produktai galėtų lengviau pasišalinti per inkstus ir kepenis, patariama vartoti linų sėmenų, keptų obuolių, morkų, trintų juodųjų serbentų, agrastų.

Dažniau taip pat reikėtų rinktis turtingą baltymų maistą ir skirti didelį dėmesį kramtymui. Mat viena didžiausių vėžio sukėlėjų priežasčių yra organizmo apsinuodijimas nesukramtytu maistu.

Po apsilankymo Tailando ir Egipto medicinos mokyklose fitoterapeutas pastebėjo, kad lietuviai pernelyg greitai praryja maistą ir beveik nekramto, nes dažnai nuo mažų dienų buvo skubinami kuo greičiau pavalgyti.

„Geriau tegul vaikas suvalgo vieną sumuštinį, tegul jį pabaigia mašinoje. Svarbiausia, kad jį gerai sukramtytų“, – pataria pašnekovas.

Jei vyresnio amžiaus žmogui sunku kramtyti, jam reikėtų rinktis maltą maistą, kad organizmui būtų lengviau jį suvirškinti ir jis nepritrūktų statybinių medžiagų.

Greitavalgiai rizikuoja

Kiek anksčiau J.Ruolia yra minėjęs, kad išprovokuoti vėžį gali ir vaistinėse perkami virškinimo fermentai.

„Didžiausias peilis žarnynui – riebus maistas. Įrodyta, kad mėgstantieji riebiai ir greitai valgyti turėtų papildomai gauti tulžies rūgščių, kad maistas būtų geriau suvirškintas. Iki storojo žarnyno ateinantys nesuvirškinti riebalai erzina gleivinę, atsiranda įvairių darinukų, pakitusių audinių. Organizmas, gindamasis nuo antrinių tulžies rūgščių, storina žarnyno sieneles, taip neatpažįstamai jį pakeisdamas“, – paaiškino jis.

Kokius preparatus, cheminius ar natūralius, vartoti virškinimui gerinti, fitoterapeutas palieka žmonių pasirinkimui. Tačiau jei žmogus turi problemų dėl virškinimo, prieš valgį jam siūloma gurkštelėti pelynų, ramunėlių, medetkų, mėtų ar puplaiškių arbatos.

Pasak J.Ruolios, į burną patekę kartumynai reflektoriškai paruošia skrandį, kepenis, kasą maisto atėjimui.

„Jei šito nepakanka, po valgio galima pridėti jau paruoštų fermentų“, – pridūrė jis.

Adrenalinas išbalansuoja

Norintiesiems nesirgti onkologinėmis ligomis, J.Ruolia taip pat pataria tausoti nervų sistemą. Mat adrenalinas ne laiku ir ne vietoje išbalansuoja organizmą.

Jeigu nervų sistema nėra itin išdirginta, fitoterapeutas pataria gerti raminančias vaistažolių kompozicijas. Jis pats pirmenybę teikia homeopatiniams preparatams.

„Jeigu žinote, kad laukia nemaloni ir stresinė situacija, atvirai, kaip kunigui per išpažintį, savo šeimos gydytojui apie tai pasisakykite, kad jis skirtų raminamųjų“, – patarė jis.

J.Ruolia šiais metais planuoja išleisti vadovėlį šeimos gydytojams apie profilaktines priemones nuo vėžio ir kaip jį įveikti susirgus.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Ar žinojote, kad...    Gyvenimas    Idomūs faktai    Sveikata    vėžys    stresas    Juozas Ruolia
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →