Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Vagina, makštis, "katytė". Kas žinoma apie "ją"? 50 įdomybių apie vaginąĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Vagina, makštis, "katytė". Kas žinoma apie "ją"? 50 įdomybių apie vaginą


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Vagina
Vagina

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Dauguma vyrų nė kiek nesivaržo ir nesidrovi kalbėti apie savo „geriausiąjį daiktą“ ar bent meiliais vardais vadinti savo penį. Kodėl vaginai neskiriamas toks pat dėmesys? Kodėl dažniausiai ji laikoma tabu?

Šis moterų lyties organas turi daug vardų – nuo rūtų darželio, makšties, putės iki tokių meniškų pavadinimų kaip „karališkoji užkandėlė“. Tačiau visuomenės požiūris į vaginą anaiptol nėra karališkas.

Sekso terapeutė ir bestselerių rašytoja Goedele Liekens (49 m.), kadaise laimėjusi „Mis Belgija“ grožio konkursą, pasiryžo atskleisti damoms jų intymiausio geismo centro sandarą.

2003 metais G. Liekens dalyvavo FIGO pasauliniame ginekologijos ir akušerijos kongrese. Ten ji sužinojo apie amerikiečių atliktų tyrimų rezultatus, kurie ją labai nuliūdino.

JAV mokslininkai apklausė 1 100 moterų, koks jų supratimas apie vaginą. Paaiškėjo liūdnas faktas: devynios iš dešimties moterų gėdijasi turinčios vaginą, o ketvirtadalis jų prisipažino niekada nebandžiusios su veidrodėliu apžiūrėti, kas ten yra jų „apačioje“.

Tai paskatino G. Liekens rinkti medžiagą apie visus moteriško lyties organo aspektus – nuo legendinio G taško ir intymių papuošalų iki medicininių problemų – ir išleisti „Vaginos knygą“. Savo veikale autorė atskleidė daug įdomių dalykų apie moters „meilės centrą“.

50 įdomiausių faktų apie vaginą

1. Katytė

Daug pasaulio tautų moters makštį (arba vaginą) meiliai vadina „katyte“. Mat katės nuo seno žmonijai asocijuojasi su moterišku seksualumu.

2. Pradingęs tamponas

Kas trečia moteris yra įsitikinusi, jog tamponas gali pasimesti kažkur jos vaginoje. Nusiraminkite: tai – tik mitas! Pagal kūno anatominę sandarą neįmanoma, kad ten pradingtų tamponas.

3. Pagrindas

Moters makštis būna 7,5 –10 cm ilgio. Ji jungia gimdos kaklelį (cervix) ir vulvą (moters išorinius lytinius organus). Įspūdingiausia vaginos savybė yra nepaprastas jos tamprumas, kurį įgalina daugybė jos sluoksnių ir raukšlių.

4. Klitoris

Klitoris (arba varputė) būna truputį atokiau nuo makšties krašto. Tai – minkštas, labai jautrus mazgelis, šiek tiek pasislėpęs toje vietoje, kur sueina vidinės lytinės lūpos. Klitoris yra jautriausias seksualinis organas. Dirginamas jis išbrinksta.

5. Lytinės lūpos

Pavadinimas „didžiosios“ ir „mažosios“ lytinės lūpos nėra korektiškas. Daugumos moterų „mažosios“ lytinės lūpos iš tikrųjų yra didesnės už „didžiąsias“. Kartais lytinės lūpos vadinamos „gėdos lūpomis“. Pirmasis žodis susijęs ne su anatomija, o su kultūra. Vyrams moters lūpos atrodo tokios patrauklios todėl, kad jose jie įžvelgia lytinių lūpų atvaizdą.

6. Vaistų vartojimas per vaginą

Medikai vis dažniau išrašo vaginalinius vaistus – pradedant nuo hormoninių kontracepcijos priemonių, vaginalinio žiedo iki insulino arba skausmą malšinančių medikamentų.

7. Nebijokite!

Dauguma moterų mano, jog reikia saugoti vaginą kaip žalią kiaušinį. Tai nebūtina, nes vagina yra nepaprastai patvari, pati save reguliuojanti sistema. Jai nereikia dezinfekuojančių muilų. Kai ji pažeidžiama, sugyja greičiau už bet kurį kitą organą.

8. Per daug gero

Dėl perdėtos intymiosios higienos sekso metu gali atsirasti įtrūkimų, įplyšimų, prasidėti niežėjimas ar skausmas.

9. Nežmoniškas apipjaustymas

Afrikoje dar yra tautų, kurios iki šiol apipjausto mergaites (dažniausiai nuo ketverių iki dešimties metų). Tuo metu pašalinama dalis arba visas klitoris, kartais ir lytinės lūpos. Moterys patiria ne tik sunkių fizinių, bet ir psichinių pasekmių.

10. Plėvelė, kuri nėra plėvelė

Dauguma žmonių vis dar tebėra išsaugoję mitinį supratimą apie mergystės plėvę. Iš tikrųjų tai nėra tikra plėvė, suplyštanti tik per grubų įsiskverbimą, o gabalėlis audinio, prisitvirtinusio prie įėjimo į makštį. Vis dėlto tas audinys makšties neuždengia, kitaip negalėtų ištekėti mėnesinių kraujas.

11. Antikinis skaistybės atėmimas

Antikinėje Graikijoje jaunoms aristokratėms prieš jų vestuves būdavo „atimama skaistybė“ akmeniniu peniu. Indijoje šią pareigą prisiimdavo klajojantys šventikai.

12. Nekalta mergelė pagal receptą

XVI amžiuje vyrai tikėjo, jog galima išsigydyti nuo sifilio, jei turės lytinių santykių su skaisčia mergele. Ši tragiška praktika dar ir šiandien taikoma Pietų Afrikoje kaip priemonė nuo AIDS. Žinoma, toks „gydymas“ dar labiau apsunkina grėsmingą situaciją.

13. Laimės nešėja makštis

Pagal senovinę tradiciją žvejų žmonos rodydavo jūrai savo apnuogintą makštį, tikėdamos, jog tokiu būdu pavyks apsaugoti vyrą nuo nelaimės jūroje.

14. Gaktos plaukų darbas

Teisybė: laikai, kai apžėlimas mus saugojo nuo šalčio, seniai praėjo. Bet ir šiandien pažastų bei gaktos plaukai dar turi prasmę, nes juose kaupiasi feromonai (erotinės priešingos lyties viliojimo medžiagos).

15. Skirtingas plaukuotumas

Lygiai kaip skiriasi žmonių galvos plaukai, taip ir jų gaktos plaukai nebūna vienodi. Pastarieji gali būti tankūs, reti, šiurkštūs, švelnūs, minkšti – viskas įmanoma.

16. Žilos garbanos

Ir mūsų gaktos plaukai su metais praranda spalvą ir gali pražilti. Vis dėlto šie plaukai paprastai pražyla vėliau už galvą. Nemažai moterų dažosi šiuos plaukus. Čia reikėtų naudoti blakstienų arba antakių dažus – jie yra švelnesni.

17. Rekordinis ilgis

Ilgiausia kada nors išmatuoti gaktos plaukai siekė 71,12 centimetrų.

18. Naujos tendencijos

Žurnale „Playboy“ puikiai atsispindi kintančios gaktos plaukų šukuosenų mados. Nuo klasikinio trikampio (iki devintojo dešimtmečio), siauros juostelės (pačioje praeito šimtmečio pabaigoje) iki šiandienio „visiško plikumo“.

19. Problema: skutimasis plikai

Daug kas mano, jog visiškai plikai nuskusta gakta esanti labiau higieniška. Tai plačiai paplitęs klaidingas prietaras, nes reguliariai skusdami gaktos plaukus galime pažeisti jų šaknis, todėl padidėja uždegimo rizika.

20. Aristokratiškas stilius

XVI amžiuje buvo laikoma labai elegantišku dalyku, jei aristokratės sugebėdavo užsiauginti kuo ilgesnius gaktos plaukus. Jie būdavo ištepami specialia pomada ir surišami kaspinėliu.

21. Depiliuokite išmintingai

Jei norite pašalinti intymios vietos plaukus, darykite tą ne vėliau kaip likus porai dienų iki atostogų pradžios, kad plaukų svogūnėliai galėtų atsigauti prieš maudymąsi ir deginimąsi.

22. Tinkama padėtis

Jei norite nuskusti intymios vietos plaukus, turite atsitūpti. Tada oda pakankamai išsitemps ir pasinaudojusios veidrodėliu galėsite pasiekti kiekvieną kampelį.

23. Piktieji „stringai“

Dažnai nuskutami gaktos plaukai, kad moteris galėtų apsivilkti miniatiūrines kelnaites su juostele. Dauguma Vokietijos ginekologų siūlo apskritai uždrausti mažąją medžiagos skiautelę, nes dėl jos vis daugėja genitalijų infekcijų. Siaurosios kelnaitės dirgina ir pažeidžia jautrią odą, ypač kai jos būna smarkiai prigludusios.

24. Kenksmingi aromatai

Dauguma moterų baiminasi, jog joms tarp kojų gali būti blogas kvapas. Todėl tariamą blogybę stengiasi panaikinti aromatizuotais įklotais ir tamponais. Šie produktai yra ne tik nereikalingi, bet ir kenksmingi sveikatai, nes pažeidžia natūralią makšties florą ir dėl to smarkiai padidėja infekcijų pavojus.

25. Kažkas yra už ausies!

Kai kuriose kultūrose moterys pasitepa vaginos sekretu sau už ausies, kad šokdamos galėtų suvilioti vyrą savo kvapu.

26. Rūgštus kaip vynas

Vaginos rūgštingumą galima palyginti su gero raudonojo vyno (pH 4,0) rūgštumu. Dėl tokios santykinai rūgščios terpės ligų sukėlėjai turi mažai šansų įsiskverbti.

27. Per sausa

Pernelyg sausa makštis dažnai būna didelė kliūtis nerūpestingam seksui. Sausumo priežastis gali būti seksualinio susijaudinimo stoka, medikamentų vartojimas arba menopauzė. Šiuo atveju padėti gali ilgesnė lytinio akto įžanga arba seniai laiko patikrintos slydimo priemonės (lubrikantai) iš vaistinės.

28. Sausas seksas

Pietinės Afrikos dalies vyrai mėgsta „sausą seksą“. Jų lytinės partnerės savo noru nušveičia vaginą žolelėmis, tabaku ar buitiniais valikliais, kad ji taptų visiškai sausa. Nors toks seksas būna skausmingas, smarkiai padidėja rizika užsikrėsti ŽIV ir kitomis ligomis, nes lytinio akto metu gleivinėje dažnai atsiranda žaizdų.

29. Drėgni sapnai

Šis fenomenas dažniausiai priskiriamas vyrams. Neteisybė: ir moterys sapnuoja drėgnus sapnus. Vis dėlto specialų tyrimą atlikę Kinsey instituto mokslininkai teigia, jog toks dalykas pasitaiko tik 40 procentų moterų.

30. Vėjai iš vaginos

Mylintis tam tikromis sekso pozomis į vaginą prisipumpuoja oro, ir kai ji vėl atsipalaiduoja, pasigirsta pūtimo garsas. Dėl to neretai būna kalti nusilpę dubens dugno raumenys.

31. Vaginizmas

Kai dubens dugno raumenys per stipriai įsitempia, būna sunku įvesti tamponą, penį ar įkišti pirštą. Raumenų įsitempimas vyksta nesąmoningai, todėl nieko dėl to kaltinti negalima. Tokių raumenų spazmų priežastis būna neigiamos emocijos, nepasitenkinimas dėl sekso arba skausmingų lytinių santykių baimė.

32. Jokių šansų infekcijai

Kad išvengtų makšties infekcijų, moterys turi atsisakyti per daug aptemptų kelnių, nevaikščioti per ilgai šlapiais drabužiais, pavyzdžiui, po netikėto lietaus, nesišluostyti svetimais rankšluosčiais ir nenaudoti aromatizuotų kasdienių ar higieninių įklotų bei tamponų.

33. Chlamidijos

Chlamidijos – viena dažniausiai pasitaikančių lyties organų ligų moterims po 25 metų. Dažnai jos nesukelia jokių išorinių simptomų, tačiau yra labai lengvai užkrečiamos. Negydomos jos gali sukelti kiaušidžių uždegimą ir būti nevaisingumo priežastimi.

34. Bjaurios genitalijų karpos

Genitalijų karpos būna nepavojingos, tačiau sunkiai išnaikinamos ir gali greitai išsiplėsti. Dažniausiai jos pernešamos lytinių santykių be prezervatyvų metu. Nors jos dažnai išnyksta pačios, tačiau ginekologo konsultacija ir gydymas (lazeriu, prideginimu, operacija) yra rekomenduotinas.

35. Utėlės kailiuke

Kirkšninės utėlės yra labai nemalonus dalykas, bet nepavojingas. Jomis užsikrečiama per seksą, taip pat per svetimą patalynę ir drabužius. Jas galima išnaikinti patiems specialiais medikamentais.

36. Geriau šokoladas!

Apklausos parodė, kad 70 procentų moterų labiau mėgsta šokoladą nei seksą. Ar tai priklauso nuo lovos gimnastikos kokybės, ar gero šokolado, dar klausimas.

37. Vyrų darbas

Mangajos saloje, priklausančioje pietinei Kuko salų grupei Ramiajame vandenyne, iš vyro tikimasi, kad jis pirmiausia tris kartus suteiks moteriai galimybę patirti orgazmą prieš pasitenkindamas pats. Kitaip jis bus vadinamas tinginiu su surūdijusiu peniu.

38. Skaistybės diržo mitas

Pagal mus pasiekusius pasakojimus viduramžių riteriai prieš išvykdami į Kryžiaus karą uždėdavo savo žmonoms skaistybės diržus, kad apsaugotų jas nuo neištikimybės. Šiandien mokslininkai abejoja, ar šie bjaurūs geležiniai prietaisai apskritai egzistavo.

39. Mitas apie vaginą su dantimis

„Vagina su dantimis“ daugumoje kultūrų yra didžiausias vyrų siaubas, nes jie bijo, jog makštis su dantimis nukąs jiems penį ir jie bus taip negarbingai iškastruoti. Nepanikuokite, mieli vyrai, tai – tik kvaila pasaka!

40. Būti moterimi – privalumas

24 vyrai ir moterys sutiko dalyvauti Holstegės universiteto tyrime ir leistis prijungiami prie EKG aparatūros, kad išmatuotų jų orgazmą. Rezultatas: moterys patiria orgazmą ilgiau ir intensyviau už vyrus. Ilgiausias užfiksuotas moteriškas palaimos aktas truko 43 sekundes su 25 spazmais.

41. Paslaptingas

Ar yra tas stebuklingas taškas, ar jo nėra? Dėl G taško (pavadinto jo atradėjo Ernsto Graefenbergo vardu) daug diskutuojama. Šiaip ar taip vaginos sienelėje, maždaug už 3–5 cm nuo įėjimo į makštį, turi būti labai jautri erogeninė zona. Kodėl jos nepaieškojus?

42. Intelekto klausimas

Amerikiečių mokslininkai ištyrė, kad moterys su aukštuoju išsilavinimu gali labiau mėgautis oraliniu seksu už neišsilavinusias bendralytes. Ko jų moko universitetai?

43. Tikras menas

Kai kurie vyrai (ir moterys) yra įvaldę darbavimosi liežuviu meną. Liežuvio galiuku jie dideliu dažniu dirgina klitorį ir mėgdžioja vibratoriaus virpesius. Sakoma, jog šioje srityje didžiausio meistriškumo yra pasiekę Ugandos vyrai.

44. Intymūs papuošalai

Žiedelis, įvertas į klitorį, gali būti labai jaudinantis dalykas, tačiau ir labai pavojingas, nes per jį galima visam laikui prarasti sugebėjimą patirti seksualinį malonumą. Šiek tiek mažiau rizikingas yra žiedelių įvėrimas į lytines lūpas. Šiuo atveju tikslas yra ne erotinis susijaudinimas, o optinis vaizdas.

45. Pati moteris

Kas nori patirti gerą seksą, tas turi pažinti savo kūną. Deja, kas antra moteris prisipažįsta niekada nebandžiusi masturbuotis.

46. Pražūtingas patarimas

XIX amžiaus pabaigoje kukurūzų dribsnių karalius dr. Johnas Harvey Kellogas davė abejotiną patarimą: užpilti gryno fenolio (rūgštaus cheminio junginio) ant klitorio mergaitėms, kurios dažnai masturbuojasi.

47. Geras senas vibratorius
Žaisliniai peniai nuo seno buvo naudojami malonumų tikslais. Senovėje buvo gaminamos penio imitacijos iš medžio, dramblio kaulo ir žadeito.

48. Žaliasis sekso įrankis

Kai kurie ekspertai tvirtina, jog geriausias ekologiškas sekso prietaisas esą dilgėlių vanta, kuri nudilgina genitalijas.

49. Begalinė istorija

Sveika moteris serga mėnesinėmis 35–40 savo gyvenimo metų. Vidutiniškai moteris per gyvenimą kraujuoja maždaug 450 dienų (!).

50. Stačiomis kaip vyras

Tik vyrai gali stačiomis šlapintis? Ar tikrai?! Pasinaudodamos mažu piltuvėlio formos įtaisu dabar gali ir moterys šlapintis stovėdamos. Toks dalykas gali praversti festivaliuose, stovyklose ir kitose žmonių susibūrimo vietose, kur nėra viešųjų tualetų.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Ar žinojote, kad...    Dienos tema    Dienos vaizdelis    Įdomi, aktuali informacija    Idomūs faktai    Informacija suaugusiems (18+)    Įvairios kategorijos    Laiškai    Pastebėjimai, mintys    Vagina    makštis    "katytė"    50    įdomybės    apie    vaginą
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →