Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Planeta Žemė. Tankiausiai apgyvendintos salos. TOP 10Įvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Planeta Žemė. Tankiausiai apgyvendintos salos. TOP 10


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Maldyvai
Maldyvai

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Tankiausiai apgyvendintos pasaulio salos turi nemažai skirtumų, tačiau visos jos turi bendrą bruožą – visoms joms trūksta žemės ploto, gamtinių išteklių ir gyvenamųjų namų, rašo portalas "Business Insider"

Šios salos yra savotiški mikrokosmosai – ribotos erdvės, kur yra įsitvirtinęs savarankiškumas, o paklausa smarkia viršija pasiūlą. Šį kartą kviečiame susipažinti su tankiausiai apgyvendintomis pasaulio salomis.

10. Vasiljevskio sala, Sankt Peterburgas, Rusija

Gyventojų skaičius – 202 650
Gyventojų tankumas – 18,59 tūkst. gyv./km²

Ši Sankt Peterburge esanti sala pasižymi savo 18-ojo ir 19-ojo amžių architektūros statiniais, kuriuos papildo sovietinių laikų daugiabučiai. Dvidešimtajame amžiuje sovietų architektūra turėjo įprotį statyti tankias daugiabučių eiles ir Vasiljevskio sala nebuvo jokia išimtis. Žinoma dėl savo senosios akcijų biržos ir Rostral kolonos, ši sala yra turistų traukos obejktas.

9. Lilla Essingen, Stokholmas, Švedija

Gyventojų skaičius – 4647
Gyventojų tankumas – 20,2 tūkst. gyv./km²

Ši maža sala Stokholmo centre kadaise buvo miesto pramonės centras. Šioje saloje įsikūrusios gamyklos gamino įvairaus pobūdžio prekes: nuo didžiulių lempų švyturiams iki dulkių siurblių. Pamažu pramonės veikla paseno ir saloje pradėjo kilti daugiaaukščiai gyvenamieji namai.

ad

8. Ile Saint-Louis, Paryžius, Prancūzija

Gyventojų skaičius – 2465
Gyventojų tankumas – 22,4 tūkst. gyv./km²

Ile Saint-Louis gali būti laikoma viena stilingiausių salų visame pasaulyje. Sala yra XVII-ojo amžiaus architektūros ir išplanavimo šedevras. Siauros gatvelės ir vienos iš didžiausių nekilnojamojo turto kainų pasaulyje leido šiai salai išlikti palyginti ramiai, nepaisant to, kad ji yra pačiame Paryžiaus centre. Sala buvo pavadinta Prancūzijos karaliaus Liudviko IX-ojo garbei.

7. Manhetenas, Niujorkas, JAV

Gyventojų skaičius – 1,58 mln.
Gyventojų tankumas – 26,87 tūkst. gyv./km²

1626 metais indėnai pardavė Manheteno salą olandams už maišą kirvių, kauptukų, metalinių virdulių, vilnonių drabužių ir kitų XVII -ojo amžiaus apdarų, kurių vertė tuomet siekė 24 JAV dolerius (šiandien tai būtų apie 1000 JAV dolerių). Šiandien šiame finansų pasaulio centre gyvena per pusantro milijono žmonių.

6. Salsette sala, Mumbajus, Indija

Gyventojų skaičius – 13,17 mln.
Gyventojų tankumas – 30,21 tūkst. gyv./km²

Vakarinėje Indijos pakrantėje esančioje Salsette saloje yra įsikūręs Mumbajaus miestas su visais savo priemiesčiais. Mumbajus yra dichotomiškas miestas – kadaise jis buvo vienas iš turtingiausių miestų Pietų Azijoje, tačiau kartu yra liūdnai pagarsėjęs dėl savo lūšnynų rajonų, iš kurių „garsiausias“ yra Dharavi. Dharavi yra sala saloje. Tai yra superlūšnynas, kuriame beveik vienas milijonas gyventojų yra įsikūrę 2,5 km² plote.

5. Ebeye sala, Maršalo salos

Gyventojų skaičius – 15 tūkst..
Gyventojų tankumas – 41,66 tūkst. gyv./km²

Kuomet JAV nusprendė išbandyti branduolinį ginklą, buvo nuspręsta tai padaryti netoli Maršalo salų. JAV pareigūnai perkėlė visus Bikini ir Enewetak koralinių salų gyventojus, norėdami užtikrinti, kad bandymų metu radiacija neturėtų jokio tiesioginio poveikio žmonėms. Pastarieji su JAV pagalba buvo priversti persikelti į Ebeye salą. Kraustymasis sukėlė didžiulę netvarką, saloje trūko būstų, o žemės nuosavybės teisės klausimai nėra išspręsti po šiai dienai. Visi šie veiksniai prisidėjo prie to, kad Ramiajame vandenyne atsirado lūšnynų sala.

4. Malė, Maldyvai

Gyventojų skaičius – 103,69 tūkst.
Gyventojų tankumas – 53,12 tūkst. gyv./km²

Maldyvai yra viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Azijoje. Maldyvus sudaro 26 koralinės salos ir daugiau kaip tūkstantis salų, kuriose turistai gali mėgautis nuostabiais paplūdimiais. Maldyvų salyno centre yra šalies sostinė Malė. Sala, kurios plotas siekia vos 5 km² , yra „prikimšta“ gyventojų, viešbučių, mečečių ir įstaigų dangoraižių. Nors atliekų užkasimas padėjo šiek tiek praplėsti salos plotą, tačiau sala ir toliau vystosi labiau į viršų, o ne į plotį.

3. Ap Lei Chau, Honkongas

Gyventojų skaičius – 86,78 tūkst.
Gyventojų tankumas – 66,75 tūkst. gyv./km²

Honkongas yra tūkstančio dangoraižių žemė, kurie tankiausiai yra sustatyti Ap Lei Chau saloje. Salos pavadinimas išvertus reiškia Anties liežuvio sala ir manoma, kad tokį pavadinimą ji gavo dėl savo formos. Saloje netrūksta daugiaaukščių gyvenamųjų namų, joje net yra vyno gamykla.

2. Migingo sala, Kenija

Gyventojų skaičius – 400 tūkst.
Gyventojų tankumas – 100 tūkst. gyv./km²

Šis Viktorijos ežere esantis lūšnynas yra žvejų kaimelis, nesaugiai įsikūręs ant uolos. Migingo sala yra pagarsėjusi dėl dešimtmečius trunkančių nesutarimų tarp Kenijos ir Ugandos dėl teisių į šią mažą salą. Socialiniame tinklapyje "Facebook“ netgi yra sukurtas puslapis, kuriame galima pažymėti „patinka“, taip pritariant šios salos priklausymui Kenijai. Įdomu tai, kad šiame puslapyje yra užsiregistravę dvigubai daugiau žmonių nei iš viso gyvena Migingo saloje. Uganda dažniausiai sutinka su šios salos priklausymu Kenijai. Vis dėlto didžiausias nesutarimas tarp šių valstybių kyla dėl žvejybos teisių aplink šią salą.1. Santa Cruz del Islote, Kolumbija

Gyventojų skaičius – 1,247 tūkst.
Gyventojų tankumas – 124,7 tūkst. gyv./km²

Tankiausiai apgyvendinta sala pasaulyje yra mikrolūšnynas netoli Kolumbijos pakrantės. Šią tropikų salą skalauja skaidrus Karibų jūros vanduo, tačiau ji yra taip tankiai apgyvendinta, kad daugiausiai veiklos vyksta už salos ribų. Mokyklos, futbolo stadionas, kapinės yra už Santa Cruz del Islote ribų. Šios salos gyventojai į darbą taip pat keliauja kitur. Saloje esantis parkas yra mažo teniso korto dydžio, o geriamas vanduo į salą yra atgabenamas Kolumbijos karinio laivyno laivais. Santa Cruz del Isolte saloje taip pat nėra elektros. Vienintelis dalykas, kurio netrūksta šiai salai yra žmonės.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Ar žinojote, kad...    Įdomi, aktuali informacija    Idomūs faktai    Įvairios kategorijos    Laiškai    Pasaulis    Pastebėjimai, mintys    Žmonės    Planeta    Žemė    Tankiausiai    apgyvendintos    salos    TOP    10
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →