Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Seimo rinkimai 2012 arba stebuklingas Neringos Venckienės pasveikimasĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Seimo rinkimai 2012 arba stebuklingas Neringos Venckienės pasveikimas


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 

Kovosiu iki galo
Kovosiu iki galo

Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

N.Venckienės turtas – 290 tūkst. Lt vertės, piniginės lėšos 125000

Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos „Drąsos kelias“ ikonos Neringos Venckienės, gavus kandidato į LR Seimą teisinę neliečiamybę - sveikata stebuklingai pagerėjo. Jos nedarbingumo pažyma jau baigė galioti, tačiau pradėjo galiojimą kandidato į LRS imunitetas. Kiek ilgai šis imunitetas apsaugos buvusią teisėją labai neaišku nes prokurorai jau artimiausiu metu žada kreiptis į VRK dėl šio imuniteto panaikinimo.

Beje, visai įdomūs vaizdeliai kandidatų pajamų ir turto deklaracijose kurias šie piliečiai pateikė VRK. Pvz. ex teisėjos Neringos Venckienės pajamos per praėjusius metus siekė 85,2 tūkst. litų iki mokesčių, buvusi teisėja taip pat turi 125 tūkst. litų piniginių lėšų, turto už maždaug 290 tūkst. litų.

Šie duomenys paskelbti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) svetainėje, kurioje paviešinti kandidatų pateikti dokumentai – interesų deklaracijos, anketos, biografijos, turto ir pajamų deklaracijos. N. Venckienės turto ir pajamų deklaracijoje nurodoma, kad privalomo registruoti turto vertė siekia 290 tūkst. litų, vertybiniai popieriai, meno kūriniai ir juvelyriniai dirbiniai įkainoti 5 tūkst. litų, piniginių lėšų buvusi teisėja turi 125 tūkst. litų. Deklaracijoje taip pat nurodyta, kad per praėjusius metus N. Venckienė gavo 85 tūkst. litų pajamų ir sumokėjo apie 12 tūkst. litų pajamų mokesčio. Tai reiškia, kad N. Venckienės atlyginimas per mėnesį siekė apie 7 tūkst. litų iki mokesčių. Biografijoje N. Venckienė rašo, jog yra organizuota, komunikabili, imli naujoms žinioms ir savarankiška. Buvusi teisėja, kuriai prokuratūra nori pateikti įtarimus, savo pomėgiais vadina knygų skaitymą ir keliones.

V. Vasiliauskas – milijonierius

Su „Drąsos keliu“ į Seimą patekti norintis buvęs laikraščio „Lietuvos žinios“ vyriausiasis redaktorius, direktorius Valdas Vasiliauskas praėjusiais metais gavo 269 791 litų pajamų (sumokėjo 40,5 tūkst. litų gyventojų pajamų mokesčio).

Sostinės Šeškinės apygardoje kandidatuosiantis N. Venskienės bendrakeleivis praėjusių metų deklaracijoje pateikė turintis turto už 390 tūkst. litų. Tuo metu piniginių lėšų deklaruota 1,08 mln. litų.

S. Brundzos deklaracija stebina paskolomis

„Drąsos kelio“ sąraše įrašyto automobilių entuziasto Stasio Brundzos deklaracija stebina paskolomis. Dokumente nurodoma, kad pretendento į Seimą šeimos gautos paskolos siekia beveik 10 mln. litų, piniginės lėšos 3,4 mln. litų, o registruoto turto turima už 6,89 mln. litų. Psichologijos profesoriaus laipsnį kandidato į Seimą anketoje įrašęs S. Brundza praėjusių metų deklaracijoje nurodė gavęs 128 tūkst. litų pajamų.

Buvęs kunigas J. Varkala turtais nesišvaisto

Buvęs kunigas ir formalus „Drąsos kelio“ pirmininkas Jonas Varkala savo turto ir pajamų deklaracijoje nurodė, jog turi turto, kurio vertė siekia apie 19 tūkst. litų, o per praėjusius metus gavo 15 tūkst. litų pajamų, už kuriuos nemokėta jokių mokesčių.

J. Varkala nuo 1980-ųjų iki 2012 m. kunigavo Panemunės, Metelių, Santaikos, Pakuonio, Garliavos parapijose, bet paties prašymu buvo suspenduotas. Kaip žinoma, kunigai nuo gautų pajamų mokesčių valstybei nemoka.

A. Skučienės pajamos pernai – 29 tūkst. Lt

Galimai kelis žmones nužudžiusio Drąsiaus Kedžio teta, kirpėja Audronė Skučienė deklaruoja, kad praėjusiais metais gavo 29,96 tūkst. litų pajamų, iš kurių mokesčių nemokėta. Paprastai kirpėjai dirba nusipirkę verslo liudijimus.

Visuomeninio judėjimo „Drąsiaus kelias“ pirmininkė deklaravo turto už 206 tūkst. litų bei piniginių lėšų 10,5 tūkst. litų.

P. Gylys gavo daugiau pajamų nei teisėja N.Venckienė

Vilniaus universitete Ekonomikos fakultete dėstantis Povilas Gylys praėjusiais metais pajamų gavo daugiau nei teisėja dirbusi N. Venckienė. Turto ir pajamų deklaracijoje nurodyta, kad P. Gylys pernai gavo 124 tūkst. litų pajamų ir sumokėjo apie 18,6 tūkst. litų mokesčių. Tai reiškia, kad jo darbo užmokestis per mėnesį iki mokesčių siekia apie 10 tūkst. litų.

Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ) pirmininkas P. Gylys, kandidatuojantis su „Drąsos keliu“, taip pat nurodo, jog turi privalomo registruoti turto už 299 tūkst. litų bei 97, 6 tūkst. litų piniginių lėšų.

MRU dėstęs G. Aleknonis turi turto už 355 tūkst. Lt, pajamų gavo 106 tūkst. Lt

Mykolo Romerio universitete dėstantis bei Lietuvos radijuje dirbęs Gintaras Aleknonis deklaruoja, kad turi privalomo registruoti turto už 355 tūkst. litų bei piniginių lėšų – 142 tūkst. litų.

Maža to, praėjusiais metais G. Aleknonis gavo 106 tūkst. litų pajamų ir sumokėjo 15,9 tūkst. litų mokesčių. Vadinasi, mėnesio pajamos iki mokesčių siekė apie 8,8 tūkst. litų.

A. Stancikienė turi 465 tūkst. litų paskolą

Kartu su „Drąsos keliu“ į parlamentą patekti siekianti buvusi konservatorė Aurelija Stancikienė deklaruoja turinti turto už 712 tūkst. litų, jos vertybiniai popieriai, juvelyriniai dirbiniai ir meno kūriniai įkainoti 20,5 tūkst. litų suma, piniginės lėšos siekia 32 tūkst. litų.

Politikė nurodo turinti 465 tūkst. litų paskolą, jos metinės pajamos siekia 96 tūkst. litų, sumokėta 12,5 tūkst. litų mokesčių.

Tuo tarpu A. Stancikienės kolega Saulius Stoma rašo neturįs nei turto, nei piniginių lėšų ar vertybinių popierių, tik deklaruoja gavęs 83 tūkst. litų pajamų ir sumokėjęs 12,4 tūkst. litų pajamų mokesčio.

Tai tiek informacijos Lietuvos rinkėjui apie politikos naujokais vadinamos partijos sąrašą


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Aktuali informacija. Nuomonių ringas    Ar žinojote, kad...    Dienos vaizdelis    Galvosūkiai, myslės    Laiškai    Lietuva    Pastebėjimai, mintys    Politika    Publicistika    Sveikata    Seimas    kandidatai    mokesčiai    pajamos    alga    rinkimai    2012
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →