Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

Garliava ruošiasi naujam antstolės šturmuiĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

Garliava ruošiasi naujam antstolės šturmui


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Garliavoje – nerimas. Antstolė Sonata Vaicekauskienė teigia, kad Laimutės Stankūnaitės dukros paėmimui iš globėjos Neringos Venckienės jau beveik pasirengta.

Nemato kliūčių

S.Vaicekauskienės teigimu, veiksmai įvykdant teismo sprendimą perimti iš globėjos mergaitę jėga baigiami derinti su policija ir Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybių Vaiko teisių apsaugos skyrių specialistėmis. „Liko sudėlioti kelis paskutinius taškus, bet kada tai bus – nepasakysiu“, – teigė pareigūnė.

Praėjusią savaitę S.Vaicekauskienė apsilankė Kauno apygardos teismo pirmininko priimamajame ir ten pakviestai šio teismo teisėjai Neringai Venckienei įteikė dokumentą. Jame antstolė ragina N.Venckienę gražiuoju įvykdyti Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimą grąžinti L.Stankūnaitei jos dukrą.

Nors antstolė sakė, kad globėjai tai siūlyta padaryti nedelsiant, tačiau nurodomas ir galutinis terminas – balandžio 26 d.

Advokatas kaltina visus

L.Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas mano, kad antstolei įgyvendinti sprendimą trukdo policijos pareigūnų ir Kauno miesto ir rajono Vaiko teisių apsaugos skyrių specialisčių iškelti klausimai dėl mergaitės gyvenimo su motina sąlygų.

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis prieš keletą dienų suabejojo, ar bus užtikrintos vaiko teisės, pasirūpinta mažametės socializacija, kai ji apsigyvens su motina. Mat ir mergaitei, ir L.Stankūnaitei yra skirta valstybės apsauga. Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė prisipažino nežinanti, kur konkrečiai ir kokiomis sąlygomis gyvens vaikas.

G.Černiauskas sakė nustebęs, kad tarnybos tuo susirūpino tik dabar. „Teismas aiškiai nurodė įvykdyti sprendimą nedelsiant, o visus socializacijos klausimus bus galima išspręsti vėliau. Svarbiausia, kad baigtųsi dabar daroma žala mergaitei. Be to, situacija Garliavoje primena verdantį puodą su stipriai pritvirtintu dangčiu. Tai gali baigtis sprogimu. Normali valstybė negali leisti, kad šitaip ilgai tęstųsi toks maištas ir kurstymas nepaklusti teismo sprendimui“, – įsitikinęs G.Černiauskas.

Klonio gatvė – budri

Prie Kedžių ir Venckų namų budintys žmonės pasiryžę ginti mergaitę, nepaisydami pareigūnų planuojamų veiksmų. Savo ketinimus jie dar patvirtino savaitgalį pasirašydami pareiškimą šalies valdžios ir teisėsaugos institucijoms. „Aš nepaklusiu nehumaniškiems įstatymams ir neprotingiems įsakymams, bet ginsiu vaiko norą jaustis saugiam. Mano ginklai – širdis, sąžinė ir ryžtas nenusidėti žmogiškumui. Esu pasiryžęs laisvanoriškai aukai. Tepadeda man Dievas“, – skelbiama pareiškime.

Klonio gatvėje, Kedžių namo kieme sumontuotoje scenoje, nuolat vyksta koncertai, spektakliai, skaitomos eilės.

Grupė aktorių, režisierių ir rašytojų, nepaisydami Kultūros ministerijos paskelbtos pozicijos, kurioje ji prieštarauja menininkų dalyvavimui rengiamose akcijose Garliavoje, įsteigė nominaciją „Už pilietiškumą“. Šiandien vidurdienį šį apdovanojimą jie įteiks Garliavoje budinčiai bendruomenei.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Esu pilietiškas    Laiškai    Lietuva    Pastebėjimai, mintys    Žmonės    Garliava    ruošiasi    antstolė    šturmui    pedofilija
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →