Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt

Lietuviško kapitalo projektas. Rinkis paslaugą lietuvišką! Jei turi noro ir galimybių - prisidėk prie šio projekto išlaikymo, gausi begalinį pasitenkinimą ir Info.Norim.lt dėkingumą.

Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 
Tekstą kuris jau yra būtina palikti nepakeistą, o po juo galima parašyti savo pranešimą / Tell A Friend
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
Siuntėjo el. paštas / Email
Gavėjo el. paštas / Friend's Email
 
Parašyti el. laišką / Contact Form
Tema / Title
Žinutė / Message
Vardas / Your Name
El. paštas / Email
Your code
Enter the code
 
Log In
Username
Password
Remember me
 


Titulinis puslapis >> Ankstesnis puslapis >> Publikacija:

A.Ūsui pateikti kaltinimai dėl vaiko tvirkinimo, kviečiami liudininkaiĮvairūs, klasifikuoti asmeniniai ir verslo skelbimai vienoje vietoje. Ieškok, siūlyk, pirk, parduok. Skelbk lengvai ir nemokamai
  Links
 Įmonių nuorodų katalogas
 Norim LT™ VIP klubas (nuorodos)
  News
 Aktualijos
 Archyvas
  Articles
 Aktuali informacija. Nuomonių ringas
 Norim LT™ VIP klubas (Užsakomieji straipsniai)
 XXX.NORIM.LT - turinys suaugusiems
  In The News
Loading...
RSS Feeds - Links
New links
Editor's pick
Popular links
RSS Feeds - News
New items
Editor's pick
Popular items
RSS Feeds - Articles
New articles
Editor's pick
Popular articles

A.Ūsui pateikti kaltinimai dėl vaiko tvirkinimo, kviečiami liudininkai


Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai ir dar daug visko... už portalo lankytojų pateiktos informacijos autentiškumą, kokybę ir tikslumą neatsako. Pastebėjus netinkamo turinio informacijos - prašome pranešti redakcijai. Užpildyk šią formą. Tekstą kuris jau yra palik, o po tekstu parašyk pastebėjimus. Informacijos gavėją nurodyk pagalba@norim.lt
Tinklapių katalogas Facebook  Furl  Delicious  Reddit  Technorati  BlinkList  Digg  Google  StumbleUpon  Yahoo 
Nepamiršk išreikšti savo nuomonę.
Pakomentuok ir įvertink šią informaciją. Spustelk nuorodą "Reitingas" (virš publikacijos) ir pareišk savo nuomonę.

Prisidėk prie šio projekto išlaikymo. Tapk mecenatu - gausi begalinį pasitenkinimą ir mūsų dėkingumą.

parama per Payserą

Paremti

arba per PAYPAL

Perki? Parduodi? Ieškai? Turi įdomių straipsnių? savo informaciją šioje svetainėje.

Spausk ir padaryk savo publikaciją išskirtine.

Vilniaus miesto 2-ajame apylinkės teisme ketvirtadienį posėdyje viešai paskelbtas kaltinamasis aktas didelio atgarsio sulaukusioje pedofilijos byloje.

Kaltinimai mažamečio vaiko tvirkinimu pateikti mirusiam Andriui Ūsui.

Kaltinamajame akte rašoma, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas 2008 metų lapkritį pagal mergaitės tėvo Drąsiaus Kedžio pareiškimą.

Prokuroras perskaitė mažametės duotus parodymus, taip pat duotus ikiteisminio tyrimo teisėjui. Ikiteisminio tyrimo teisėjai mergaitė teigė, kad A.Ūsas jai nebuvo geras, ji nenorinti apie jį kalbėti.

Mergaitė psichologei pateikus paveikslėlius su mergaitės ir berniuko atvaizdais pieštuku nurodė kūno vietas, kurias esą jai laižė A.Ūsas.

„Kaltės nepripažįstame, kaltinimas nepagrįstas“, - sakė A.Ūso advokatas Adomas Liutvinskas.

„Kaltės nepripažįstam, čia ne vaiko, o suaugusiojo žmogaus žodžiais prikalbėta“, - sakė teismui A.Ūso mama Aldona Ūsienė. Ji pripažinta mirusio kaltinamojo atstove procese.

Kaltinamajame akte taip pat paminėta ekspertizės išvada, kad nukentėjusioji mažametė pagal savo amžių ir išsivystymą gali konkrečiai suvokti faktines reikšmingas aplinkybes, jai nenustatytas padidintas polinkis fantazuoti.

„Ji negalėjo suprasti veiksmų esmės ir jiems priešintis“, - skelbiame ekspertizės išvadoje.

Ekspertai teigia, kad padidintas įtaigumas vaikui nenustatytas, priverstinis atskyrimas nuo motinos veikia neigiamai, o vėliau duodami parodymai apie aplinkybes gali stokoti tikslumo, kadangi atgaminimas prastėjo kuo daugiau laiko praeina po įvykio.

Kaltinamajame akte užfiksuota ir liudytojos Neringos Venckienės bei jos tėvų apklausos. D.Kedžio tėvas Vytautas Andrius Kedys pareigūnams pasakojo, kad vaikas jam sakė nekenčiąs A.Ūso. Kartą išėjusi iš dušo anūkė pasakė, kad jo pilvas mažas ir parodė, koks A.Ūso pilvas.

Per ikiteisminį tyrimą apklausiama N.Venckienė parodė, kad 2008 lapkričio 23 dieną jis sužinojo, jog mergaitę laižė A.Ūsas. Vėliau N.Venckienė išgirdo, kad A.Ūsas ketina nupirkti mergaitei kompiuterį, nuvežti pas mamos seserį Violetą, kur yra šuniukų. Įtarta, kad su tvirkinimu gali būti susijusi L.Stankūnaitė.

Bylos duomenimis, išeidamas A.Ūsas duodavo pinigų mergaitės motinai L.Stankūnaitei, už juos būdavo perkamas maistas.

Kedžių ir Venckų kaimynė Olga Girdauskienė parodė, kad mergaitė ateina į jos namus, pasakoja apie A.Ūsą, kad jis yra negeras, bet neaiškino, kodėl. Vėliau mergaitė esą pasakė, kad ją laižė Andrius. Kaimynė nusistebėjo, kad ji ne saldainis, kaip ją gali laižyti.

„Mama guli per vidurį, kad Andrius jos nelaižytų, bet jis vie tiek laižo. (..) Neša į vonią ir maudo kaip žuvytę“, - vaiko žodžius perpasakojo liudytoja.

Kita šeimų kaimynė Danutė Degutienė per ikiteisminį tyrimą teigė, kad vaikas be priežasties ėmė meilintis, seksualiai rodyti kažkokius vaizdus.

Šiuos ikiteisminio tyrimo metu apklaustus liudytojus teismas kviečia duoti parodymų į kitą teismo posėdį, kuris vyks antradienį.

L.Stankūnaitė su D.Kedžiu pragyveno apie trejus metus. 2004 vasarį jiems gimė dukra. Vėlau pora išsiskyrė, vyras neleido bendrauti su dukra. Paskui L.Stankūnaitė susipažino su A.Ūsu, kuris padėjo jai kovoti dėl dukters.

Bylos duomenimis, vaikas tvirkintas bute M.Gimbutienės gatvėje Kaune. L.Stankūnaitė nuomojosi butą iš A.Ūso pažįstamo, vyrai turėjo bendrų verslo reikalų.

Bylos medžiaga rodo, kad pavedimais už buto nuomą be L.Stankūnaitės yra mokėjęs A.Ūsas. Jis taip pat mokėjo už komunalines paslaugas.

Gyvas būdamas A.Ūsas tikino, kad jo santykiai šeimoje buvo pašliję, o pradėjęs bendrauti su L.Stankūnaite jis ėmė rodyti jai dėmesį kaip moteriai, nes ji pasirodė jam graži ir rūpestinga motina.

L.Stankūnaitė ikiteisminio tyrimo metu ir visą pastarąjį laiką atkakliai neigė, kad buvo susijusi su galimu dukters tvirkinimu.

Teismas ketvirtadienį posėdyje pedofilija kaltinamo A.Ūso atstovais pripažino jo tėvus Aldoną Ūsienę, Aleksandrą Ūsą bei našlę Godą Sakalinskaitę-Ūsienę.

Tapę kaltinamojo atstovais šie asmenys įgijo teisę susipažinti su bylos medžiaga, duoti paaiškinimus teismui, klausti ir kt. A.Ūsas norėjo savaitės ar dešimties dienų pertraukos, kad galėtų susipažinti su bylos medžiaga, tačiau teismas šio prašymo netenkino.

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas nagrinėja beveik prieš dvejus metus žuvusio A.Ūso baudžiamąją bylą, kurioje jam pateikti įtarimai dėl mažametės D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukters tvirkinimo.

Šį teismą byla pasiekė lapkričio mėnesį Lietuvos Aukščiausiajam Teismui nusprendus ją perduoti iš naujo nagrinėti. Aukščiausiasis Teismas tuomet išaiškino, kad baudžiamojo proceso tęsimas tikrinant pateiktų kaltinimų mirusiam asmeniui pagrįstumą savaime nereiškia nekaltumo prezumpcijos principo pažeidimo. Prokuratūra siekė bylą nutraukti mirus kaltinamajam.

Miręs kaunietis Drąsius Kedys A.Ūsą ir dar kelis asmenis viešai kaltino seksualiai išnaudojus jo mažametę dukterį. Kaltinimai tvirkinimu buvo pateikti tik A.Ūsui, kuris žuvo 2010 metų birželį, apvirtus keturračiam motociklui.


@Creative Commons priskyrimo licencija. Žymos:   Kriminalai, nelaimės    Lietuva    Pastebėjimai, mintys    Žmonės    Pedofilija    Garliava    Laimutė    Stankūnaitė    Andrius    Ūsas    Drąsius    Kedys    Neringa    Venckienė
 Išsaugoti PDF formatu  Spausdinti

Šioje vietoje gali būti tavo reklama. Informacija telefonu 8 643 66066
Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko...
Visa aktuali informacija vienoje vietoje: naujienos, žinios, straipsniai, Idėjų saugykla, Idėjos verslui, Idėjos namams, Idėjos stiliui, Idėjos vaikams, Idėjos transportui, Idėjos šventėms, Idėjos miestui, Kitos, geros idėjos, Pikantiškos žinios, video online, filmai online, Asmeninė patirtis bei pastebėjimai, Reklamos sistemos AdText nemokama, tekstinių reklamų (blokų dydis ir spalvos pasirenkama individualiai) apsikeitimo sistema ir grafinių skydelių (banerių) reklamos sistema. Tokio tipo interneto reklamos sistemos taipogi žinomos kaip: banerių apsikeitimo sistema, interneto reklamos tinklas, banerinė sistema, reklamos skydelių sistema, internetinė reklaminių antraščių apsikeitimo sistema. Nemokami skelbimai, įmonių katalogas, Automobiliai, Autobusai, Dviračiai, Motociklai, Priekabos, Spec. Technika, Žemės ūkio technika, Dalys, aksesuarai, Paslaugos, Nuoma, Garažai, Sodybos, Patalpos, Namai, Butai, Sklypai, Statybos paslaugos, Siūlo darbą, Ieško darbo, Kursai, mokymai, Renginių paslaugos, Dovanoja, Baldai, Augalai, gyvūnai, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Grožis, sveikata, Apyvokos reikmenys, Papuošalai, aksesuarai, Antikvariatas, Stac. kompiuteriai, Neš. kompiuteriai, Išoriniai įrenginiai, Komponentai, Programinė įranga, Tinklo įranga, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai, Telefonai, faksai, Radijo, GPS įranga, Dalys, priedai, Remontas, priežiūra, Audio, Video, Buitinė technika, Biuro technika, Remontas priežiūra, Kinas, Turizmas, stovyklos, Pažintys, Renginiai, Tinklapiai, portalai, Rasta, Pamesta ir kiti skelbimai bei informacija

_________________________________________________________________________________________________

©2012-2021 Norim LT™ | Skelbk skelbimus ar kitą informaciją - neriboto galiojimo skelbimas tik 4€! Skelbti dabar →